Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

basia03, naucz się czytać kobieto. dostałaś 2 ostrzeżenia słowne, które miałaś w dupie.

ja nie rzucam słów na wiatr.

ostrzegłam - olałaś - równanie jest proste.

skargi kierujemy do shadow_no.

nie zamierzam więcej tego komentować.

popracuj nad słownictwem słonko...bardzo ...........sie wyrażasz i wyluzuj berecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są osoby, którym się za to płaci, muszą to robić...

Nie chodzi mi o lekarzy pomyśl trochę. Lekarz to już następne ogniwo troski o Ciebie

 

No tak, była w moim życiu osoba, która przekonała mnie na leczenie, i które jednocześnie miesiąc temu kopnęła mnie w dupę, i się odwróciła bez żadnego słowa.

Czyli miałem troszkę racji A czy jesteś pewna na 100 % że ta osoba się o Ciebie niemartwi ( może tego nie okazuje ale cały czas myśli)a może to tylko Twoje odczucie ( tu powtórzę co napisałem wcześniej wiele osób się o Ciebie martwi tylko musisz tą myśl do Siebie dopuścić) Jeszcze jedno brać leki a się leczyć to dwie różne sprawy.Możesz łykać piguły garściami ale jak nie bedziesz Sama chciała wyzdrowieć to piguły niezadziałają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, dalej musisz ciągnąć? Bawi Cię to?

nie widzę powodu dla którego mam chować ogon pod siebie po prostu , bo ktoś tak by sobie życzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, dalej musisz ciągnąć? Bawi Cię to?

nie widzę powodu dla którego mam chować ogon pod siebie po prostu , bo ktoś tak by sobie życzył...

Wyluzuj bo dostaniesz bana akto bedzie pisał kawałki o musztardzie Idż się wody napij Złość Piękności szkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałem troszkę racji A czy jesteś pewna na 100 % że ta osoba się o Ciebie niemartwi ( może tego nie okazuje ale cały czas myśli)a może to tylko Twoje odczucie ( tu powtórzę co napisałem wcześniej wiele osób się o Ciebie martwi tylko musisz tą myśl do Siebie dopuścić).

 

Skoro ze mną już nie rozmawia, unika mnie, nie odpisuje na listy, to dla mnie jest oczywiste, że ma mnie gdzieś. Wiele osób się nie może o mnie martwić, gdyż o tym co przeżywam wiedzą tylko rodzice, no i właśnie ten były przyjaciel. Więcej nikogo nie mam.

 

Jeszcze jedno brać leki a się leczyć to dwie różne sprawy.Możesz łykać piguły garściami ale jak nie bedziesz Sama chciała wyzdrowieć to piguły niezadziałają.

 

W tym toku rozumowania, to to nazywało by się efektem placebo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, dalej musisz ciągnąć? Bawi Cię to?

nie widzę powodu dla którego mam chować ogon pod siebie po prostu , bo ktoś tak by sobie życzył...

Wyluzuj bo dostaniesz bana akto bedzie pisał kawałki o musztardzie Idż się wody napij Złość Piękności szkodzi

No tak jak komuś brak argumentów sensownych to najlepiej go wyeliminować :)

a zła nie jestem , dzisiaj po raz pierwszy od jakiegoś 1,5 roku śmiałam się ,normalnie,serdecznie się śmiałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź Sobie że też jestem rodzicem i wiem co to jest troska o dzieci Więc napewno Rodzice się o Ciebie martwią.Widocznie to nie był prawdziwy przyjaciel tylko gnojek nic nie warty ( przepraszam jeśli uraziłem i zabolało) prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak komuś brak argumentów sensownych to najlepiej go wyeliminować :)

a zła nie jestem , dzisiaj po raz pierwszy od jakiegoś 1,5 roku śmiałam się ,normalnie,serdecznie się śmiałam :)

Basia03 WYLUZUJ a jeszcze się pośmiejemy wszyscy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź Sobie że też jestem rodzicem i wiem co to jest troska o dzieci Więc napewno Rodzice się o Ciebie martwią.Widocznie to nie był prawdziwy przyjaciel tylko gnojek nic nie warty ( przepraszam jeśli uraziłem i zabolało) prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

 

Nie uraziłeś, ani też nie zabolało. Napisałeś prawdę. A rodzice? Powtarzanie przez całe życie, że jestem ta gorsza, mówienie że mają mnie już dość, nabijanie się ze mnie, niereagowanie na to że brak się nade mną znęcał... - to wszystko raczej nie świadczy miłości rodzicielskiej, ani o trosce.

 

-- 09 mar 2011, 23:30 --

 

Panna_Modliszka, ja tak w kwestii formalnej....apropos kultury to BladzacyAniolek, mogła by podpis zmienić .... bądzmy sprawiedliwi.

 

 

Allah zauważ, że na tym forum, wiele osób używa wulgaryzmów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, a widzisz powód , żeby zachować jakąkolwiek kulturę? Nie dlatego, że ktoś sobie tak życzy, tylko dlatego , że tak po prostu by wypadało?

aha , rozumiem , teksty "paradoksy" do mnie typu :" masz w dupie" ( nie bardzo wiem , skąd ona wie co ja tam mam,ale pomijam to ...) albo olałaś..." znajdź jeden odpowiadający z mojej strony jej "KULTURZE" ....

 

-- 09 mar 2011, 23:35 --

 

Odetchnijcie laseczki, idę lulu...dobranoc kury na noc karaluchy pod poduchy..... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błądzący aniołek .U mnie też syn z córką się znęcali nad sobą a teraz jak są dorośli to są najlepszymi kumplami.Jak rodzic czasmi mi ręce opadały i można było to odebrać że nas rodziców to wogle nie intersowało. Przerabiałem glany, kolczyki i inne rzeczy które jak teraz wspominamy to mamy fantastyczną polewkę .I u Ciebie też tak będzie warto żyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, radzę Tobie odetchnąć. Może i cierpliwość mam anielską, ale kiedyś się skończy.

 

BladzacyAniolek, prosiłabym o zmienienie podpisu. Przekleństwo w jednym poście nie jest tym samym co pogrubiony, czerwony podpis. Nie uprzykrzajmy sobie pobytu na forum.[/quot

:zonk:

 

-- 09 mar 2011, 23:43 --

 

a ile mogę dostać ostrzeżeń ???? może jakis rekordzik :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błądzący aniołek .U mnie też syn z córką się znęcali nad sobą a teraz jak są dorośli to są najlepszymi kumplami.Jak rodzic czasmi mi ręce opadały i można było to odebrać że nas rodziców to wogle nie intersowało. Przerabiałem glany, kolczyki i inne rzeczy które jak teraz wspominamy to mamy fantastyczną polewkę .I u Ciebie też tak będzie warto żyć

 

Miło się z Tobą Dariuszu rozmawia, mam nadzieję, że naszą rozmowę dokończymy kiedy indziej. Muszę już zmykać. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile mogę dostać ostrzeżeń ???? może jakis rekordzik :yeah:

 

Ale dziecinna prowokacja...

Nie kochanie, to nie prowokacja a radość , uśmiech na moim pyszczydle pierwszy raz od jakiegoś 1,5 roku, czego i Tobie w końcu życzę , trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×