Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się dwa razy nie udało. Raz powieszenie (straciłem przytomność i obudziłem się na ziemi), a za drugim razem najadłem się leków i popiłem alkoholem (obudziłem się na oddziale zamkniętym). Ale jak to się mówi, do trzech razy sztuka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co czują, to poczucie winy, ale wtedy już jest za późno. Mogli o tym myśleć, gdy dany samobójca żył.

I tu się mylisz moja droga często trafiali na opór i takie teksty jak Twoje nie chciały przyjąć żadnej pomocy uważały wszystkich za zło i idiotów czepiających się bez racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co czy wy nie możecie normalnie myśleć i ,odrzucić myśli ze śmiercią proszę was świat może nie3 jest idealny lub kochany ale ,nie ma po co odbierać sobie życie,obejrzyjcie sobie You can dance już pierwsza osoba wygrała bilet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dwa razy nie udało. Raz powieszenie (straciłem przytomność i obudziłem się na ziemi), a za drugim razem najadłem się leków i popiłem alkoholem (obudziłem się na oddziale zamkniętym). Ale jak to się mówi, do trzech razy sztuka;)

piszesz o tym jakbyś był z tego dumny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co rozumieć przez "GÓWNO WIECIE "

Gówno ...hmmm niby wiem co to jest , nawet wiem jak w ekstremalnych warunkach sie to robi, typu na "Małysza", itp...ale może jednak czegoś nie wiem....

 

No szkoda, że nie rozumiesz tak prostego zdania...

Mi tam nie szkoda, nie mam problemów z wyprożnianiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co czują, to poczucie winy, ale wtedy już jest za późno. Mogli o tym myśleć, gdy dany samobójca żył.

I tu się mylisz moja droga często trafiali na opór i takie teksty jak Twoje nie chciały przyjąć żadnej pomocy uważały wszystkich za zło i idiotów czepiających się bez racji

 

Przyjęłam pomoc, jak już pisałam chodzę na psychoterapię i biorę leki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co rozumieć przez "GÓWNO WIECIE "

Gówno ...hmmm niby wiem co to jest , nawet wiem jak w ekstremalnych warunkach sie to robi, typu na "Małysza", itp...ale może jednak czegoś nie wiem....

 

No szkoda, że nie rozumiesz tak prostego zdania...

Mi tam nie szkoda, nie mam problemów z wyprożnianiem....

 

Ale widzę, że z inteligencją to masz spory problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co myślę. Jeśli ja i inni jesteśmy w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić, a jeżeli szkoda na to czasu, albo brak argumentów, to prosiłbym chociaż o delikatniejsze komentowanie ewentualnych błędów i powstrzymanie się od złośliwości, bo niepotrzebnie w ten sposób tworzy się napięcie i nic dobrego z tego nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co czują, to poczucie winy, ale wtedy już jest za późno. Mogli o tym myśleć, gdy dany samobójca żył.

I tu się mylisz moja droga często trafiali na opór i takie teksty jak Twoje nie chciały przyjąć żadnej pomocy uważały wszystkich za zło i idiotów czepiających się bez racji

 

Przyjęłam pomoc, jak już pisałam chodzę na psychoterapię i biorę leki...

To znaczy że ktoś o Tobie myśli i martwi się o Ciebie za Życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, basia03,

jeszcze jeden post ciągnący tę bezsensowną przepychankę i dostaniecie po ostrzeżeniu w prezencie.

Dziękujemy , dziękujemy a przepychanka ...czy jest bezsensowna ??? no nie wiem ... aniołek wkurzył się do zenitu i zapomniał na "minutkę" o pisaniu o śmierci :) a może nawet przyszło mu do głowy ,że są "głupsi" od niego i jego sytuacja nie jest jeszcze taka najgorsza :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy :roll: też nie mam dziewczyny... ale żeby się zabijać z tego powodu :roll:

ludzie dajcie spokój...

 

To co dla Ciebie jest głupie i błahe, dla drugiego może być poważnym problemem, z którym nie umie sobie poradzić. Bezsensu są takie zdania, pisząc w ten sposób nikomu nie pomagacie, wręcz przeciwnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przepychałam się z aniołkiem , to o co chodzi pardoksy??? o to ,że śmiałam Tobie odpowiedzieć ?

wal śmiało kolejne upomnienie, jak ma Ci to ulżyć ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że ktoś o Tobie myśli i martwi się o Ciebie za Życia

 

To są osoby, którym się za to płaci, muszą to robić...

Nie chodzi mi o lekarzy pomyśl trochę. Lekarz to już następne ogniwo troski o Ciebie

 

No tak, była w moim życiu osoba, która przekonała mnie na leczenie, i które jednocześnie miesiąc temu kopnęła mnie w dupę, i się odwróciła bez żadnego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia03, naucz się czytać kobieto. dostałaś 2 ostrzeżenia słowne, które miałaś w dupie.

ja nie rzucam słów na wiatr.

ostrzegłam - olałaś - równanie jest proste.

skargi kierujemy do shadow_no.

nie zamierzam więcej tego komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, basia03,

jeszcze jeden post ciągnący tę bezsensowną przepychankę i dostaniecie po ostrzeżeniu w prezencie.

Dziękujemy , dziękujemy a przepychanka ...czy jest bezsensowna ??? no nie wiem ... aniołek wkurzył się do zenitu i zapomniał na "minutkę" o pisaniu o śmierci :) a może nawet przyszło mu do głowy ,że są "głupsi" od niego i jego sytuacja nie jest jeszcze taka najgorsza :)

 

Jak coś to jej, jestem kobietą. Jak już pisałam wcześniej, dla kogoś dany problem może być głupi i błahy, dla drugiego straszny... Nie ma sensu porównywać cierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×