Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie ani ksiezyca, ani gwiazd nie widac :D

 

marcja, a ze wzrokiem to wszystko ok? :mrgreen: Mieszkamy chyba w tym samym mieście i u mnie był i księżyc i gwiazdy. Ogólnie niebo bezchmurne.

 

-- 08 mar 2011, 07:48 --

 

Już mogę napisać, jaki będzie mój dzisiejszy dzień, bo każdy dzień, gdy pracuję jest nudny :shock: Pójdę do pracy, szef pewnie odstrzeli jakiegoś kwiatka w związku z wiadomym świętem, wrócę, popatrzę jak koledzy męczą się z zawieszeniem karnisza i pójdę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jakąś gałązkę..ale teraz to już piania tylko jakaś..4 razy już :?:cry: eh no może będzie ok..

 

brak planów na dzisiejszy dzień. zjadłam sobie jogurt z płatkami fitness zamiast się nażreć 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, to weź, bo czasem jest tak, że jak w porę nie zareagujesz, to ból się rozchula.

Coś tam musimy podłubać, no nie? Na razie piję kawę, słucham Nelly'ego "Just a dream" już po raz 10-ty dzisiaj, przeglądam forum i zaraz może zabiorę się za jakieś tłumaczenie.

 

Denerwuje mnie, że znowu nic nie mam do powiedzenia terapeutce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, dziękuję ;)

Ka_Po, szkoda, że ten dzień jest raz w roku - zewsząd życzenia, telefony, kwiatki i do tego to pyszne ciacho - nieźle nas kolega zaskoczył. Jestem ciekawa, co będzie na mnie czekało w domu, bo jak wychodziłam to mój małż w najlepsze chrapał :evil::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×