Skocz do zawartości
Nerwica.com

[art] Jak (nie) postępować z kobietami ;)


Rekomendowane odpowiedzi

@człowiek nerwica

Bo ty wciąż walczysz z oBjAwAmI.

Żeby rozmowa była fajna, trzeba być rozluźnionym, wtedy nie musisz się starać, wszystko jest idealnie. Jak czujesz, że trzeba się starać, grać, próbować nie wygłupić, walczyć z wewnętrznym napięciem, itp. to już jesteś na pozycji spalonej i nie masz szans na sukces. Jeśli masz w sobie luz, to nawet nie zastanawiasz się nad potrzebą starania. Jak do tego dojść, to już dłuższa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z terapeutką przerabiam to,tłuczemy ten temat setki razy,a nadal nie potrafię nic z tym zrobić,z tym lękiem...zresztą to jest coś ponad lęk,bo nawet gdy nie czuję fizycznie lęku,to i tak "boje się" rozmawiać...

Może gdybym znał choć trochę jak to jest po tej drugiej stronie,było by mi łatwiej.Problem w tym,że ja zawsze byłem taki w stosunku do ludzi...co negatywnie odbijało się na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z terapeutką przerabiam to,tłuczemy ten temat setki razy,a nadal nie potrafię nic z tym zrobić,z tym lękiem...zresztą to jest coś ponad lęk,bo nawet gdy nie czuję fizycznie lęku,to i tak "boje się" rozmawiać...
W mojej prywatnej opinii tego typu metody terapeutyczne (rozmowa, "przerabianie" tematu) są gówno warte i tylko nie wiem na ile ci wszyscy terapeuci są uczciwi i zdają sobie z tego sprawę. Czasami myślę, że wielu jest zwyczajnie zapatrzonych w siebie i swoje cudowne "umiejętności", inni starają się jak mogą, ale przecież nie przyznają, że nie wiedzą co dalej, może garstka potrafi przyznać się przed sobą, że nie wie, a jeszcze mniej naprawdę potrafi pomóc.

Nie ufam psychologii zupełnie, uważam, że ta może pomóc tylko w drobnych problemach, a nie w czymś co wpisało się na stałe w osobowość, coś co jest już we krwi.

... ale żeby nie było tak tragicznie, że nie da się nic zrobić, jestem przekonany (po wszystkim co sam przeszedłem), że da się i że ty też jeszcze będziesz zupełnie zdrowy i szczęśliwy.

Może gdybym znał choć trochę jak to jest po tej drugiej stronie,było by mi łatwiej.Problem w tym,że ja zawsze byłem taki w stosunku do ludzi...co negatywnie odbijało się na mnie.
Pewnie to przez wpływ rodziców, atmosferę w domu (nie mówię koniecznie o kłótniach, nałogach, nawet emocjonalne problemy rodziców mogą się odbić na dzieciach, sam wiem po sobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica,

 

ohh to brales super leki Fluo , Paro to naprawde potegi sa....Moze za male dawki, moze za krotko ?

 

A probowales kiedys jakies neuroleptyki ? Moze potrzeba Ci znieczulenia ?

 

Wenlafaksyna nic nie daje ? Jaka dawke bierzesz ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu,że samo bycie,rozmowa z kobietą to jest masakra dla mnie aaaaaaaaaaaa :shock: ,a Wy tu już piszecie o adorowaniu,przytulaniu..........OMG :why: Nienawidzę być wśród innych ludzi brrrrr,a już szczególnie wśród kobiet......

 

Nie bój się nas!! my nie gryziemy.. zazwyczaj... ^,.,^ mwahaha

 

A tak na serio,

Jako kobieta powiem Wam, że tak w zupełności to nie zgadzam się tylko z podpunktem 1, zupełna bzdura.

Co do okazywania słabości.. niby też bzdura, normalny - męski - facet nie ma z tym problemu, bo męski facet pokazujący słabość to jak najbardziej normalny widok. (tak, uwielbiam powtarzać wyrazy ._.) Jest natomiast grupa mężczyzn, którzy nie dość, że są takimi właśnie "ciamajdami", zachowują się niejednokrotnie jak 12-letnia dziewczynka, to jeszcze potrafią przez kilka godzin opowiadać o tym jak bardzo im źle i smutno i tęsknią i w ogóle :'( okropność :'(

Nie przesadzajmy w żadną stronę.

Co do reszty to się bardziej lub mniej zgadzam;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×