Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty zanim cos napiszesz to wroc sie prosze kilka postow wczesniej i przeczytaj ze sam urpawiam owoce , warzywa ... mam obsesje jasne , bo dbam o walsne zdrowie , kazdy powinien miec taka obsesje :-)

Linka nic nie mam do wsi ale prosilbym bez zbednych sugesti , pisalem o ogrodku , dzialce .

I daj Ci Boze na takiej wsi mieszakc jak ja mieszkam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I daj Ci Boze na takiej wsi mieszakc jak ja mieszkam :lol:

Ja chcę :!::D

 

-- 07 mar 2011, 10:16 --

 

nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..takze pudlo , wymysl cos innego ;)

właśnie ja tez zamierzam kupić filtry z odwróconą osmozą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale od strony ogrodka to sobie nie zagladajmy , bo moge Ci zadac niezreczne dla Ciebie pytanie "mala " ;)

 

-- 07 mar 2011, 11:20 --

 

Lilia-ana ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..takze pudlo , wymysl cos innego ;)

właśnie ja tez zamierzam kupić filtry z odwróconą osmozą :)

 

ja też bym chciała :D póki co niestety używam cały czas mineralnej, bo na warszawską wodę z kranu mam taką alergię, że nie mogę jej ani przegotowanej pić, ani na niej gotować, a zwykłe filtry "dzbankowe" nic nie dają. :roll: pewnie przez chlor. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tu jest burdel, który ma mało wspólnego z tym tematem....

 

HAHA Panna ... tez tak uwazam :mrgreen:

 

PS; ...ale nic , trzeba cos zrobic z tym dzisiejszym dniem , mam ladna pogode , pojade chyba za chwilke nad jakies jeziorko ...

wczorajszy filmek z wycieczki do lasu jak ktos ma chec to moze obejrzec , podam linka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zabiłeś mi ćwieka :o Rozumiem, że chlebek sobie sam produkujesz i wypiekasz? Czy nie jesz?

Ja akurat staram się nie jeść chleba, nie potrzebny mi a wręcz szkodzi! Bo zawiera gluten.

Czasem robię sobie chleb esseński z podkiełkowanych zbóż :)

 

Założę się że nie masz pojęcia o czym piszę ;)

 

Ale koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zabiłeś mi ćwieka :o Rozumiem, że chlebek sobie sam produkujesz i wypiekasz? Czy nie jesz?

Ja akurat staram się nie jeść chleba, nie potrzebny mi a wręcz szkodzi! Bo zawiera gluten.

Czasem robię sobie chleb esseński z podkiełkowanych zbóż :)

 

a ja w ogóle nie jem ani żadnego chleba, ani bułek. 8) zamiast pieczywa - kasza jaglana i gryczana. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: i to miałby na mnie wpływać pozytywnie? Na mój stan psychiczny?? Tyle obostrzeń i zakazów.....ej wybaczcie ale jakbym miała tak jeść to na 100% dostałbym depresji i jakichś fobii.....nie dla każdego takie wymysły :bezradny:

Wolę "normale" zdrowe odzywianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: i to miałby na mnie wpływać pozytywnie? Na mój stan psychiczny?? Tyle obostrzeń i zakazów.....ej wybaczcie ale jakbym miała tak jeść to na 100% dostałbym depresji i jakichś fobii.....nie dla każdego takie wymysły :bezradny:

Wolę "normale" zdrowe odzywianie ;)

 

linka, ja osobiście po odstawieniu wszelkiego pieczywa naprawdę ODŻYŁAM, więc to nie był dla mnie żaden zakaz, teraz nikt we mnie nie wmusi pieczywa, bo nie mam ochoty czuć się tak jak kiedyś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem na poczatku trzeba bylo sie przestawic na zdrowa zywnosc a jakie z tego korzysci sa poznije Linko , no to juz tyko "my mozemy wiedziec najlepiej ":-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są, ale ja bym umarła - nigdzie nie wyjdziesz ze znajomymi, nic nie zjesz, na żadne wakacje za granicę nie pojedziesz - ( chyba, że z własnym zapasem jedzenia - dla mnie kosmos), rozumiem że żadnego alkoholu nie pijecie, żadnych słodyczy, itd. Ja się nie nadaję....pomijając fakt że uwielbiam mięsko 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..

intertronic, Liliana, Asia - mieszkam w stolicy, gdzie woda jest fatalna (Asia jak widzisz twój wrażliwy organizm jest jak barometr) co możecie mi poradzić, mam filtr Brita ale słyszałam o osmotycznym, jak coś takiego zdobyć, co byście mi radzili?

PS co do leków, to nie brałam, ale nie odżegnuję się.

 

-- 07 mar 2011, 12:16 --

 

linka, cóż, spróbuj zrozumieć że ludzie miewają różne sposoby życia, a nie istnieje jeden jedyny słuszny... jeżeli tobie odpowiada co robisz, to w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie bo to jest tak ze w miare jedzenia jak to mowia rosnie apetyt i tak rzeczywiscie jest , jesli sie odstawi tabletki i zauwazy ta rozunice to pozniej czlowiek wylsnie stara sie wyeliminowac wszelka zla chmie jak tylko to jest mozlwie na rozne sposoby :-) ..ocyzwiscie jesli kogos to mialo by przytlaczac to niech je poprostu wszytko jak moze .

 

Uciekam nad to jeziorko , mam do zrobienai bardzo duzo kilometrow , zostawei wam linki z wczorajszej wycieczki , w sumie mialem ich tuaj nie pokayzwac ale niech beda dowodem na to ze wyjscie z le,kow jest mozlie bez lekow i to ze w ogole jest mozlwe .

Pozdrawiam wzsystkich i zycze milego dnia no i zapnijcie pasy , smigamy po lesie ;)

 

AV1

 

AV2

 

AV3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są, ale ja bym umarła - nigdzie nie wyjdziesz ze znajomymi, nic nie zjesz, na żadne wakacje za granicę nie pojedziesz - ( chyba, że z własnym zapasem jedzenia - dla mnie kosmos), rozumiem że żadnego alkoholu nie pijecie, żadnych słodyczy, itd. Ja się nie nadaję....pomijając fakt że uwielbiam mięsko 8)

 

linka, zrozum, że w niektórych wypadkach nie masz wyboru. :roll: i tak nie mogłam wyjść ze znajomymi coś zjeść, choć próbowałam, a jak byłam we Włoszech to "umierałam", bo mój organizm po prostu nie chciał tego przyjmować, co w niego wrzucałam. to nawet nie była moja przemyślana świadoma decyzja - odstawienie wszystkiego co słodkie, nabiału, glutenu, produktów przetworzonych, mięsa i innych. moje ciało wariowało i samo się tego domagało. odstawienia tego syfu.

kto sam nie przeżyje takiego koszmaru, ten nigdy nie zrozumie.

 

-- 07 mar 2011, 11:22 --

 

nie , ale uzywam osmozy plus remineratora ..

intertronic, Liliana, Asia - mieszkam w stolicy, gdzie woda jest fatalna (Asia jak widzisz twój wrażliwy organizm jest jak barometr) co możecie mi poradzić, mam filtr Brita ale słyszałam o osmotycznym, jak coś takiego zdobyć, co byście mi radzili?

 

polakita, no woda w Warszawie to jakaś masakra, nawet z kąpaniem się mam problem niestety. :roll: wszystko gotuję na wodzie mineralnej, inaczej mam silne bóle brzucha, wzdęcia, uczulenie w buzi, na języku... Kosmos. :(

No właśnie nie mam pojęcia jak to jest z tym filtrem, sama bym się tym chętnie zainteresowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, nie nie, ja to rozumie, bo jak masz np cukrzycę to trzeba i już. Ale jeśli mi pomaga terapia, a wcześniej pomogły mi leki - to w życiu, żeby "sprawdzić czy będzie fajniej" nie zastosuję takiej "niby zdrowej diety" - bo jak dla mnie to za zdrowa ona nie jest, no ale co kto lubi ;)

Bo jak ktoś problemów z żołądkiem nie ma, a ma nerwicę - to ta dieta raczej niewiele da ;)

 

polakita, w niczym problem, dyskutujemy, chyba wolno nam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×