Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natrectw a jej skutki


konwalia123

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat.Od kiedy pamietam mialam rozne lęki zazwyczaj na podlozu religijnym,uczuciowym ,zjawisk paranormalnych.Balam sie sama spac,bo beda duchy,albo rozne niestworzone rzeczy.Praktycznie mialam bardzo bujna wyobraznie.W 1 liceum zaczelam sobie wmawiac ,ze jestem lesbijką.Przyszlo to nagle,trwalo pol roku.Bylo to prawdziwe pieklo.Zastanawialam sie na kazdym kroku czy dziewczyna obok mnie nie pociąga .Popadalam przy tym w przerazenie.To bylo straszne.Bo wczesniej wiele razy mi sie ktos podobal ,zakochiwalam sie wiele razy.Mialam naparwde wysoki pociąg do chlopakow.Teraz juz mysli tych nie ma.Wiem ,ze nie jestem lesbijka.I byly to tylko natrectwa.W koncu orientacja sie nie zmienia .A jej wyrazem glownym na pewno nie jest lęk.Ale od tej pory jestem praktycznie aseksualna.Chcialabym znalezc sobei chlopaka ,znow sie zakochac..ale ten atak nerwicy wtedy mnie pozbawil mozliwosci ,by to nastapilo.Ogolnie w tym roku mialam kolejny atak ,ale to o innym temtyce troche.Co pokrzyzowal mi mysli o nauce dalszej..Pozbawil sensu jedbym slowem .

czy na Was az atk tez wplywaja takie ataki? i czy mam szanse znow cos poczuc? meczy mnie to coraz bardziej....:( nie wiem ,czy kiedy kolwiek bede miala chocby szanse na szczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie wydaje mi sie ,ze mi dala by cos psychoterapia i ,ze bym sie na nią odwazyla.A lekow sie boje najzwyczajniej,ze bedzie po nich gorzej.w koncu z tego co slysze takie leki maja duzo skutkow ubocznych....najgorsze ,ze te ataki przychodza tak nagle.Wstaje sie rano przerazonym.caly swiat sie sypie i nic jest jak dawniej.Naprawde myslalam ,ze bedzie juz lepiej ,a tu w tym roku powtorka.No i to co stracilam po tamtym matrectwie nie potrafie odbudowac.:( z reszta kazde natrectwo cos we mnie zabija....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomoglo Ci? ja jedyne co robie to łykam magnez na nerwice.Ale to cudow nie zdziała.Chcialam zakupic jakies leki bez recepty antylękowe ,ale sie boje ,ze sie uzaleznie:( najgorsze sa natrectwa..,bo tak przerazaja,ze az strach je leczyc.Oprocz tego mam wiele innych lękow.Wygloszenie referatu to dla mnie cos przekraczajacego moej sily.

nie wiem czy moge szybko wyjsc,mam to juz okolo10 lat.Dopiero ze 3 lata temu zdalam sobie sprawe ,ze jestem chora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej konawalia ja mysle,ze powinnas pojsc do lekarza,bo to juz za daleko poszlo,ja caly czs czekam na wizyte u lekarza,bylam na konsultacji,idz,bo nie leczona nerwica daje nie zle w kosc,naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×