Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna!


Pustka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Ci pomoc, ale ludzie to debile. Większość ludzi. No spojrz, dlaczego oni Cię tak traktują? Coś im zrobiłeś? Bosz, to już człowiek nie może pobyć cicho. Każdy ma prawo się wstydzić, ja też. Nienawidzę tych trzęsących się łap i jak robi mi się duszno i ciemno przed oczami, ale cholera, mam prawo, a oni nie powinni tak na nas najeżdżać, dziwić się i tak dalej.

 

Nie śmiej się dzadku z cudzego wypadku, oni będą też mieli kiedyś tak. Wierzę w głupią sprawiedliwość, ale jak mi przejdzie dół to im nakopię, bo wiem, że przejdzi, czekam z upragnieniem na szał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wiele wizyt za Tobą, że zauważasz brak poprawy?

 

Lekarze, nie odwalają całej roboty za nas, trzeba chcieć i też z siebie dużo dać. Same leki też wszystkiego nie załatwią a bez dodatkowego leczenia (nie tylko farmakologii) możesz sobie tylko zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ... jaja sobie ze mnie robią? Nie biorą na poważnie tego jak ja się czuje? Mam wrażenie że psychiatra uważa że ze mną wszystko dobrze, tylko sobie coś wymyślam...

 

-- 13 mar 2011, 21:42 --

 

Nie posiadam miłości. Po ostatniej stracie dziewczyny przestałem w to wierzyć. I mimo że minęło już prawie 5 miesięcy ten temat dalej mnie dobija.

Nie wierzę już w miłość. Wszystkim zależy tylko na własnej korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i nie mówię... ale to chodzi o to że po pierwsze boję się mówić wszystko, bo boję się że ona powie to moim rodzicom. Już tak było. A po drugie to w dzień wizyty lub nawet już dzień przed zaczynam się nagle czuć i nawet zapominam o tym co mi dolega ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×