Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po, ja nie mam linku do innego forum :mrgreen: nie robię reklamy sobie swojej strony ;) no cóż, jako że mamy kontakt i rozmawialiśmy o tym , wydaję mi się że Tomek by nam dał znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałam po prostu co mnie wkurza w odpowiednio do tego przeznaczonym dziale a to, ze akurat to mnie wkurza, to nic na to nie poradzę, po to chyba powstał ten dzial zeby dać upust swoim emocjom i wygadać się z tego co mnie wkurza ale widzę, ze nawet tutaj mi tego nie wolno :bezradny:

 

 

Aż tak Cię Magda emocjonuje? Wow.

 

Bosz.... gdybym ja była taka złośliwa i nie miała dystansu nie byłabym moderatorem, ani nawet użytkownikiem.

Moim zdaniem to się zaczyna robić śmieszne. I żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w podpisie, że dzieci boją się Mojej facjaty i przeszło :pirate: nikt mnie nie zbanował.

 

LitrMaślanki,

ooo to jest myśl. Przycisk i ban dla wszystkich. hop-siup

 

Panna_Modliszka,

ha to był znak, że mam się zając zdjęciami a nie pisaniem bzdetów w tym dziale. ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa ja chciałem kupić lapka, to byłoby dobre wyjście, ale kasy mi zawsze było szkoda, wolałem się truć z stacjonarką zwykłą :smile: Ja pamiętam jak miałem starego kompa, jeszcze gorszego niż ten, to tak buczał i rzęził, że słychać go było piętro niżej w zamkniętym pomieszczeniu :) No i swoje "rany" w postaci wgiętej blachy po uderzeniach w przypływach złości też miał :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Ja o 8. Czytając takie posty, coraz bardziej lubię swoją robotę
A ja nad tym co zrobić, żeby móc wstawać wtedy kiedy chcę, a i tak zarobić. Ta godzina kiedy znowu będę wstawał wcześnie rano zbliża się nieuchronnie, to złowieszcze uczucie i dźwięk budzika wyrywający ze snu, grrr. Nie chceee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, własna firma.

 

 

wkurza mnie jawny idiotyzm niektórych

na dodatek usilnie niedopuszczanie do siebie myśli, że ktoś wcale nie jest tak zajebisty, jaki się sobie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo coś związanego z informatyką, internetem.

Na firmę to mi na razie sił nie starczy i zrównoważenia, ale w przyszłości miło by było usłyszeć panie prezesie z ust osobistej sekretarki :mrgreen: już mi się podoba ta idea.

Btw. dziś leciał fajny program na TV4 o ludziach szukających inwestorów - dali szansę gościowi, który wymyślił butelkę do ketchupu/majonezu/musztardy, tudzież dwuskładnikowego kleju z podwójnym zbiornikiem i otworami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×