Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzają mnie fałszywi ludzie. Tacy którzy z pokorą nie potrafią przyjąć na bary konsekwencji tego co zrobili, tacy którzy włażą w dupę później wszystkim żeby tylko pokazać jacy są zajebiści - choć nigdy wcześniej tego nie robili, nagle chcą być wsparciem dla wszystkich, tacy którzy myślą że nic się nie stało, tacy którzy nie mają honoru usunąć się w cień po krzywdzie jaką wyrządzili......

Linko ee doskonale opisałaś to co mnie dziś wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, a napisałaś co cię wkurza? nie wydaje mi się, drążysz ten temat, i nie możesz odczepić się od tej użytkowniczki. jak Cię tak denerwuje - jest opcja ignoruj. daj już spokój, bo to dziecinne i głupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, ok wkurza Cię to, rozumiem, mnie niektóre te rzeczy też wkurzają i nie pochwalam, ale to nie znaczy że muszę to pisać gdzie się da, i ciągle drążyć ten temat :? zachowaj swoją złość dla siebie, nikt Ci nie każe jej kochać, ale odpuść sobie już te zaczepki i wspominki o niej gdzie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Jesteś moderatorem tak? To nim bądź. Ale zachowuj się proszę jak przystoi na moderatra , a nie jak house gestapo.

Zaniedugo już nic, nigdzie nie będzie wolno napisać. Trochę dystansu.

Nie bój się ...kólko wzajemnej adoracji się nie rozwali.

I troszeczkę pomyśl zanim coś napiszesz. Jestem troszeczę od Ciebie starsza wiesz? Tylko o 18 lat.

Zalatuje tu ostatnio gówniarstwem.

Nie można komuś powiedzieć tak dosadnie co się o nim myśli.Bo zaraz pojawiasz się Ty. Adwokat.

NIc na to nie poradzę,że Ka_Po czyta mi w myślach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, no chyba sobie żartujesz? jesteś starsza, w takim razie nie mogę Ci już nic powiedzieć? gdzie Ty tu widzisz gestapo? chyba wam się coś pomyliło. to zawsze tak się mówi, jak ktoś Ci zwróci uwagę. nie jestem adwokatem, jak widzisz nie tylko ja wam zwracam uwagę, może i jesteście starsze ale to wy się zachowujecie jak dzieci !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja też zwróciłam Ka_Po uwagę.

Czasami po prostu przesadza i robi to specjalnie. Prowokuje bo wie, że komuś popuszczą emocje i będzie albo haja albo ktoś w końcu dostanie bana. Niedawno przepraszała za swój błąd a teraz znowu to samo.

Mogę być gestapowcem... Mam tu pilnować porządku, a to zachowanie po prostu mi się nie podoba i nic dobrego z niego nie wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Jesteś moderatorem tak? To nim bądź. Ale zachowuj się proszę jak przystoi na moderatra , a nie jak house gestapo.

Zaniedugo już nic, nigdzie nie będzie wolno napisać. Trochę dystansu.

Nie bój się ...kólko wzajemnej adoracji się nie rozwali.

I troszeczkę pomyśl zanim coś napiszesz. Jestem troszeczę od Ciebie starsza wiesz? Tylko o 18 lat.

Zalatuje tu ostatnio gówniarstwem.

Nie można komuś powiedzieć tak dosadnie co się o nim myśli.Bo zaraz pojawiasz się Ty. Adwokat.

NIc na to nie poradzę,że Ka_Po czyta mi w myślach.

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, :? wybacz, taka moja rola żeby zwracać komuś uwagę, gdy robi coś źle, nawet jeśli jest starszy. niestety to nie zawsze idzie w parze z dobrym wychowaniem i dojrzałością. a wy ewidentnie przesadzacie w ostatnich dniach. zresztą teraz nie zwracałam uwagii Tobie, także nie wiem kto tu się bawi w adwokata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×