Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak myslicie. Tutaj wujek. Wujek troche nakłamał bo nowe konto załozył, ale tylko że sie ie mogł pożegnać. Nawet nie wykorzystam 2 ostrzezen... poprostu moderatorzy wiedzą że podwojny H u J im w dype

Wiec moj ostatni post został wyciety i poprawiam.... Zegnam forum. Mam nadzieje ze wasze kłopoty sie rozwiążą. Mam nadzieje że zycie da wam satysfakcje.... jesli nie tyle ile byscie chcieli to chociaz tyle ile byscie uznali za uszczescliwiające.

Pozdrwaiam maslanke, ktory nawet nie tyka pewnych kwestii i jest dla mnie debilem

Pozdrawiam Vi, harpagana i ahmata gamata. Trxymajcie sie chłopaki i sie nie obrazajcie o byle gowno

Nie pozdrawiam emocjonalnych cwaniaków... jeden dzis dał znać

Pozdrawiam tych co forum czytaja a mało pisza... to w zasaqdzie dobrze

Mam tez nadziej że ktokolwiek bedzie za mnie trzymal wirtualne kciuki(oby nie moderatorzy)... bo swoje kłopoty mam i wlasnie teram bede musial je rozwiazywac

Honor mi nie pozwoli załozyc nowego konta, a nie wiem co jeszcze napisać... najnormalniej 3w swiecie zyecze najlepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kai, nie ma za co dziękować, po prostu uważam że takie zachowanie nie jest w porządku, ale to tylko forum.

a co do tematu..co robię? siedzę i chce mi się dalej coś napisać ale nie mogę się zabrać.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No blogu z podpisu ?

 

Przecież nie musisz pisać nic długiego, wystarczy iż napiszesz cokolwiek.

Widziałaś mojego bloga, wstawiam luźne przemyślenia, teledyski cytaty i inne rzeczy, skutecznie Cię blokuje to iż masz napisać tam posta w stylu wypracowania co ?

 

Od jakiego czasu już się tak koszmarnie czujesz/masz depresję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół roku..ponad? od wakacji...nie, po prostu ja lubiłam pisać i chcę pisać. ale nie daję rady.

 

-- 05 mar 2011, 02:08 --

 

tak, z bloga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, linka, Mi babcia z dziadkiem zmarli w jednym roku

babia pierwsze a dziadek po 2 miesiąch... to było dopiero przeżycie! Ale dałem radę...

 

a Wy mordercy chcecie sie pozbyć swoich babć? :twisted::twisted::twisted:

ja Wam dam! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jej, nie cierpię, jakbym mogła to bym z nią w ogóle nie rozmawiała, ona jak mało kto potrafi mnie tak wyprowadzić z równowagi, że cały dzień chodzę nabuzowana!! Nic a nic nie przypomina "dobrej babuni" z reklam i bajek.... a na dodatek z nią mieszkam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja też mam ochotę zrugać swoja babcie, pokazać jej swoje miejsce w szeregu, bo tylko żądzi się wszystkim i wszystkim w domu, ale jak sobie pomyśle, że ma 84 lata i zaraz pójdzie do piachu to tego nie robie. napsuła już dużo krwi...

Z drugiej strony powdzieram ją, że w takim wieku ma jeszcze taką werwę i sile do życia.

Masakrycznie twarda jest psychicznie. jej matka zmarła w gdy ona miała 12 lat, a mąż gdy miała no ze 30 ? koło, może życie kształtuje charakter... albo się go po prostu ma...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×