Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w jakim lokalu robiłaś? Bo ten to właśnie nie jest zwykła potańcówka dla meneli, tylko dobry lokal z wysoką selekcją i raczej elita miasta tam wchodzi bo wjazd jest kosmicznie drogi. Więc nie ma tam pijanych dresów itp tylko ludzie na poziomie (ponoć). Zresztą ochrona niby sprawnie działa, bo jak jakiś się źle zachowuje to im by renomę popsuł i wolą takiego wyprosić. A sama przyznasz że 400zł za noc to dobry pieniądz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, poważnie myślisz, że ludzie na wyższym poziomie, czyli podejrzewam dobrze ubrani i przy kasie, nie potrafię się chamsko zachowywać po alkoholu? :? Prostactwo to stan umysłu, a z doświadczenia wiem, że czasem przyjemniejszym człowiekiem może być ten dres niż niewyżyty koleś w garniaku z portfelem wypchanym pieniędzmi od tatusia.

Pracowałam w klubie w Warszawie, znanym. Nie jakaś melina.

 

-- 04 mar 2011, 23:52 --

 

No, ale fakt za 400 zł za noc to może i warto się pomęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coma- na co czekasz?

Agnieszka- no z tego co moja koleżanka mówiła to nie miała tam takich akcji. Ponoć jest wszystko na poziomie.

Chodzi mi o to że może za takie stawki warto te kilka miesięcy się pomęczyć, nawet jeśli czasem trafi się jakiś pijany natręt. Ważne, że nie skąpią na nic i szaleją z kasą :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten to właśnie nie jest zwykła potańcówka dla meneli, tylko dobry lokal z wysoką selekcją i raczej elita miasta tam wchodzi

ulala burżuazja sama ...... :roll:

 

Pinkii kiedyś napisałąś, że sie czepiam (jako jedna z wielu osób na tym forum) i że szkoda ze kiedys zastanawiałaś sie nad tym czy mnie polubić czy nie .... ja równierz sie starałam, szczerze, prosto z serca starałam sie , ale za cholere nie potrafię, działasz mi tak na nerwy, że czasem czytając Twoje posty dostaje kurwicy i ataku śmiechu.... sorry pisze to szczerze, nie będe walić wazeliny, żeby nie było...

Czasem aż nie dowierzam w to co czytam, zamotanie z popierdoleniem ... a tekst z konta "MysiaMarcysia" , że nie mamy innych problemów tylko to czy sie pociać, naćpać lekami czy zrobić kupe, byl poniżej nawet Twojej godności, oraz nazwanie nas "Idioci!" no kurwa daj se dziewczyno czasem na wstrzymanie i zastanow sie 2 razy zanim coś napiszesz.

Pisze to szczerze, bo tak mi leży na sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock:

 

 

Dorośli ludzie... Kto by pomyślał... Pomijam fakt udawania że się kogoś lubi (skoro mnie nie lubiłyście to nie rozumiem po co się starałyście to zmienić, jak się nie lubi to nie i kropka- tylko mnie w błąd wprowadziłyście). Teraz nagle w środku dyskusji wylewacie jakieś żale z przeszłości, myślicie że kogoś tutaj to obchodzi ? Wątpię. Takie rzeczy to na pw można wysłać a nie na forum. To jakieś jaja są. Nikt was nie prosił o ocenę mnie czy tego czy mnie lubicie czy nie. Szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, nie o to pytałam. Jedynie Agnieszka1988 dała mi normalną odpowiedź, reszta to jakaś kpina, jak z przedszkola.

 

-- 05 mar 2011, 00:10 --

 

Ka_Po- a ty znowu kłamiesz... Nie wiem, zmień dilera czy coś (bo to że ćpasz to wszyscy mam nadzieję wiedzą)... Nawet nie umiesz zapamiętać że Marcysia a nie Marysia :roll: Wszystko tak przekręcasz a potem ludziom dupę obrabiasz na lewo i prawo, pewnie Agnieszce i Aleks także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, ale zaraz zaraz, to jest ogólny temat "Mój dzisiejszy dzien" a nie " Wybory życiowe Pinki" to po primo.

Po drugie jestem chamem i lubie wtrynżalać sie w srodek rozmowy , nie jesteś królową Elżbietą żeby pytać sie Ciebie o pozwolenie wejścia w debate, dziewczynoo ... :D

Pisząc o takich rzeczach na forum publicznym musisz liczyc się i z tym, że niektórzy nie będą Ci grzecznie i wielebnie przytakiwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks- sama wiesz że takie żale to się wysyła na priva a nie w środku dyskusji, pomijam kulturę osobistą.

 

p.s. A jak ja mam być szczera to nie interesuje mnie co myślą obcy dla mnie ludzie z internetu. Także możecie myśleć co chcecie, nie zależy mi na opinii obcych ludzi którzy są dla mnie tylko avatarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Ka_Po mówię ci- odstaw te dragi dziewczyno bo to cię niszczy. Na jakich innych forach? Jak to jest jedyne forum na jakim ja jestem. Gdzie ty mnie jeszcze widujesz, co? Chętnie się dowiem, bo chyba ktoś się za mnie podszywa....? Ja nic o tym nie wiem. Mówię ci, nie bierz tego więcej.

Nie mam żadnego interesu w tym żeby podważać twoje zdanie, myślisz że nie mam innych zajęć i problemów w życiu? O Boże, to tylko forum, ogarnij się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odpieram te absurdalne zarzuty na poziomie przedszkola :?

A siedzę tu bo się uczę i w między czasie zerkam na forum, nie mam prawa? Co nie zmienia faktu że mam inne zmartwienia na głowie niż to co sobie o mnie myśli jakaś baba z drugiego końca polski której nawet nie znam... Co mnie to? Nic.

Powiedz mi lepiej na którym forum mnie widujesz, albo daj namiary na swojego dilera, bo dobre te cukierasy ci daje skoro takie fazy masz po tym :mrgreen:

 

-- 05 mar 2011, 00:33 --

 

Sorry Korba, z mojej strony koniec- chyba że panna Ka_Po dalej mnie będzie atakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jakoś niewyraźnie proszę czy trzeba drukowanymi literami pisać?

 

Albo rzeczowa dyskusja, albo koniec dyskusji o dragach i kłamstwach bo to wcale nie jest zabawne.

Pomijam, że tytuł wątku brzmi "mój dzisiejszy dzień".

Także potem będą osty dziewczyny, nie chce mi się pisać na czerwono albo wielką czcionką.

Ale żeby nie było - prosiłam grzecznie, widać to jest mało widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, mi podobnie dobrze się zaczął weekend mimo że zapowiadał się źle. byłam już dziś w fazie planowania rzeźni, także sama rozumiesz....

 

Super było na aerobicu, mój kręgosłup i cała reszta jest wdzięczna za tą dawkę ruchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, rozumiem :*

Aerobik super sprawa :great: Ja musze kupić sobie rower na wiosne i zacząć trenowac kondycje i ruszac sie bo fizycznie jestem jak 80 latka :/ Będe jeździć do pracy na bajku :D

 

Rzeźnia u mnie też, mało brakowało a byłaby ale lampka wina i fajna rozmowa z M. rozluźniła atmosfere. W pracy ciężko z klientkami, straszne potrafią być te niektóre babki ... dziś dostała mi sie zjebka, za to , że w sklepie mamy drogie kurtki ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×