Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu mam sajgon w domu co plus moja depresja ..sami chyba wiecie co dalej ... ogolnie jestem mocno autoagresywna klne jak szewc ,sama siebie nie poznaje marzy mi sie ucieczka,,i to przeogromne zmeczenie zyciem...do ego mam juz 2 ra odwołana terapie a na ostatniej zostałam potraktowana jak piąte koło u wozu i na tu i teraz rozwazam mozliosc rezygnacji

ja też mam ostatnio problemy... :roll: nie tylko Ty!

w domu lipa, w życiu też :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie całkiem ale ma problem utrzymac sie na nogach

.na pięknej porowadzą krótko termnowe poza tym słyszałam ze terapie sa tez w pcpr a mysle o rezygnacji bo wkurzona jestem na terapeutkę:P pewno do kolejnego spotkania mi przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie całkiem ale ma problem utrzymac sie na nogach

.na pięknej porowadzą krótko termnowe poza tym słyszałam ze terapie sa tez w pcpr a mysle o rezygnacji bo wkurzona jestem na terapeutkę:P pewno do kolejnego spotkania mi przejdzie

 

no to nie mdlejesz tylko słabniesz ;)

ponoć z nerwicy się nie mdleje, gdzieś tutaj na forum był ten temat....

a dlaczego nie leczysz się w profesjonalnym ośrodku , jedynym w Bielsku - w Poradni Leczenia Nerwic?

Bo nie wszyscy psychologowie mają praktykę i doświadczenie w leczeniu tego typu dolegliwości, a tam mają takowe doświadczenie... mają przede wszystkim certyfikaty na takie leczenie, czego inni nie mają , bo przecież jedni psychologowie bardziej się specjalizują np. w uzależnieniach, inni w terapii małżeńskiej a właśnie tamci stricte nerwicy ..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też nie stać na prywatne, tam jest na kasę chorych i jest to jedyna poradnia Nerwic i wiem że tam są specjaliści od tego , ale piszę z Tobą dlatego że pisałaś , wręcz bylas załamana,ze nie dajesz rady, bo dziwilo mnie to że jak chodzisz na terapię takie doły Cię dopadają, tak jakby terapia Ci nie pomagała, powinno byc coraz lepiej, przynajmniej nastawienie do objawów powinno Ci się polepszyć, nie mówię tutaj o wyleczeniu z nerwicy od razu ale o lękach i nastawieniu do nerwicy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek u mnie...dziś obudził mnie potworny ból głowy,wymioty,ból brzucha o 5:30 rano....i takie samopoczucie trwało do 11.Teraz trochę się rozruszałam...lepiej.

Czekam do poniedziałku, wtedy jadę do Ustronia i zaczynam myśleć poważnie nad zostaniem tam w ośrodku....

Zobaczymy czy lekarze tamtejsi też tak zadecydują.10 tyg to też niemało...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

A Ty Thazek dlaczego usunąłeś konto i utworzyłeś na nowo-jeśli to nie tajemnica. I poza tym co u Ciebie :?:

 

Thazek - ja też chce PW..;)

 

mala MI , a czemu nie chcesz skorzystać tutaj w PLNerwic tylko aż Ustroń - mam dwie znajome,które tam były nie są specjalnie zadowolone :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×