Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeprowadzam się w tym roku do Warszawy chciałbym poznać kogoś kto mieszka w tym mieście ewentualnie z okolic. Poznać i pogadać o wszystkim....priv albo gg:7651103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.

Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

 

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

 

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu

ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)

tel do rejestracji 56 447 90 11

pro@remedis.pl

 

Pozdrawiam,

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy nie słyszeliście może o jakichś eksperymentalnych terapiach, nieważne czy indywidualnych czy grupowych? Ja jestem bardzo otwarty na wszelkie nowości w dziedzinie psychoterapii i myślę też, że lekarze, którzy szukają nowych rozwiązań wzbudzają we mnie większe zaufanie. Samo poszukiwanie nowych dróg jest dla mnie dobrą wizytówką terapeuty i świadczy o jego zaangażowaniu. Dodam, że chodzi mi bardziej o depresję, ale idącą w parze z silnymi lękami.

Jakbyście coś słyszeli proszę o info.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata Rosa jest psychoterapeutą w trakcie certyfikowanego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie. Ukończyła psychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

 

Doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobywa w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

 

Obecnie prowadzi prywatną praktykę oraz współpracuje ze Szpitalem Nowowiejskim i Centrum Psychoterapii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką psychologiczną i psychoanalityczną terapią indywidualną. Jest także członkiem zespołu prowadzącego psychoterapię grupową dla osób z zaburzeniami osobowości.

 

Praca pani Beaty Rosy jest poddawana regularnej superwizji.

 

Zajmuje się:

- diagnostyką psychologiczną,

- indywidualną psychoterapią osób dorosłych,

- psychoterapią osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych a także z doświadczeniem psychozy oraz wsparciem dla ich rodzin,

- rozwijaniem potencjału osobistego,

- terapią grupową.

 

Jest także członkiem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.

 

Kontakt:

+48 501 15 11 22

b.rosa@poczta.neostrada.pl

ul. Dworcowa 38 m.200

05-500 Piaseczno

 

UWAGA: ze względu na specyfikę pracy terapeutycznej nie odbiera telefonów w trakcie sesji. Zostaw wiadomość na automatycznej sekretarce lub wyślij sms z prośbą o kontakt, podając swoje nazwisko i nr telefonu. NA PEWNO ODDZWONI!

 

Gdzie można ją znaleźć:

Strona internetowa: http://psychoterapiapiaseczno.pl/

Facebook: http://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Piaseczno-Beata-Rosa/179014778803386?ref=ts

Goldenline: http://www.goldenline.pl/forum/psychoterapia-piaseczno

 

174777_179014778803386_1663088_n.jpg

 

Bardzo polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam jakiejś darmowej pomocy w warszawie. Jestem studentem. Chodziłem do TPM na Andersa, ale nie podobało mi się tam. Mam trochę depresji, trochę DDD, ogólnie nie wiem za dobrze co mam, ale czuje się coraz gorzej sam ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z własnego doświadczenia mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego psychiatrę w Warszawie. Problem dotyczy osoby dorosłej, niezależnej, której życie bardzo utrudnia neurotyczna osobowość, nerwica i nadpobudliwość psychoruchowa. Zależy mi na specjaliście stosującym metody konwencjonalne (nie wierzę w medycynę aletrnatywną, homeopatię i tym podobną szarlatanerię), zwłaszcza farmakoterapię. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

Tu może zadzwoń i zapytaj .

http://www.9494.pl/Osrodek-Interwencji-Kryzysowej.5.167627.html

 

THX, ale po pierwsze primo to nie ten ośrodek (ośrodek w Pyrach jest na 6-sierpnia), a po drugie primo szukam kogoś kto tam był, ewentualnie miał styczność i mógłby coś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Uczestniczyłam w 3-miesięcznej terapii w Centrum Psychoterapii na Dolnej. Byłam w grupie prowadzonej przez dr. Bryłę (kierownika Centrum) i mgr. Żebrowskiego. Mogę szczerze polecić tę terapię. Leczą tam głównie zaburzenia osobowości, przejawiające się stanami depresyjnymi czy lękowymi.

 

Jest to intensywna terapia poznawczo-behawioralna - 5 dni w tygodniu od 9 do 14-15. Terapeuci są naprawdę super - z jednej strony o dużej empatii, z drugiej - nie będący zbyt pobłażliwi dla pacjentów. Cały czas podkreślali, że to ja muszę sama siebie zmienić i nikt za mnie tego nie zrobi. Na terapii codziennie były różne zajęcia - trening relaksacyjny, muzykoterapia, filmoterapia i oczywiście normalne sesje grupowe. Na weekend wyznacza się sobie zadania.

 

Terapia była dla mnie bardzo trudna. Wylałam tam bardzo dużo łez. Ale było warto. Depresja i lęki cały czas jeszcze się pojawiają, ale dzięki terapii wiem przynajmniej, z czego to wynika i nauczyłam się lepiej sobie radzić z emocjami.

 

Polecam wszystkim. Terapia jest bezpłatna. Ja czekałam na nią aż 9 miesięcy, ale część osób dostało się "z marszu". Może się to udać zwłaszcza panom, bo więcej chętnych jest kobiet, a chcą, żeby grupy były wyważone pod względem płci.

 

Jeszcze link: http://www.szpitalnowowiejski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=53

 

@oksy. Myślę, że to byłaby dobra terapia dla Ciebie. W naszej grupie było kilka osób z DDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na psychiatrę przez NFZ, z powodu braku kasy. Psychiatry w Warszawie lub okolicach Józefowa, Otwocka, Karczewia, Góry Kalwarii, Sulejówka, Piaseczno.

 

Jeśli macie jakieś namiary bardzo będę wdzieczny, szczególnie jeśli będzie to osoba, którą można polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zalecenie lekarza psychiatry na indywidualną terapię (nie grupową) poznawczo-behawioralną przy nerwicy natręctw. Nie stać mnie na terapię prywatnie, gdzie w Warszawie można skorzystać z terapii refundowanej przez NFZ ? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

 

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje dobrego psychologa z Warszawy, który może i was wyleczył. Chodzę do jednego, ale jakoś nie oczekuje wielkiej poprawy i też jej nie czuję, siedzenie na fotelu i gadanie o byle czym. Pani psycholog mnie słucha i tyle. Czasem milczymy po 5min, bo nie ma o czym rozmawiać, takie to bez sensu. Chodziłem kiedyś do innego w innym mieście, to miała jakiś plan i stosowała go na mnie i wtedy wydawało mi się czuć poprawę, a teraz nic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą wizyty u kilku warszawskich psychologów, prawie wszystkie nie spełniły moich oczekiwań. Nie czułam, ze te osoby moga mi pomóc. Pozniej trafilam do Pauliny Kapiec Kałużyńskiej, która jest dla mnie wyjątkowa i zupełnie inna od psychologów, u których byłam. To niesamowite, ze zawsze pamiętała wszystkie szczegóły, o których jej mowilam, mimo ze nigdy nie robila notatek. To byla pierwsza osoba, która tak z serca zapytała mnie po prostu ' co się stało' a nie oficjalne 'no i co panią do mnie sprowadza? Byla to jedyna osoba, której byłam w stanie opowiedzieć moje przezycia, która rozumiała o co mi chodzi. Zadaje mądre pytania, daje mi nadzieje, ze moze byc lepiej, ze warto dbac o siebie i byc dla siebie waznym. Nie udaje. Jestem sceptycznie nastawiona do psychologów ale wiem, ze gdyby ktokolwiek mogl mi pomóc to Paulina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsultacje przeznaczone są dla par i małżeństw, które chcą wspólnie pracować nad swoim związkiem, nad dużymi decyzjami (rozstanie, ślub) i problemami, ale też dla osób indywidualnych, gdzie przedmiotem pracy mogą być trudności w pracy, depresja, uzależnienia oraz szereg innych zagadnień. Psychoterapia odbywa się w centrum Warszawy.

 

Do końca marca, 2011, wszystkie pierwsze sesje (konsultacje, po polsku) są bezpłatne.

 

darmowe-sesje.png

słowa kluczone: terapia par warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zdiagnowowano u mnie nerwicę lekową i potrzebuje namiary na dobrego psychiatrę w Warszawie.Lekarka u której juz byłam powiedziała mi, że mam z dnia na dzień odstawic dziecko od piesi i zacząć brać Lorafen 3x dziennie. Nie mam zmiaru zastosować się do tych zaleceć i potrzebuje jakiegoś sprawdzonego i rozsądnego lekarza, który pomoże mi przez to przejść bez faszerowania mnie na dzień dobry psychotropami. Bardzo liczę na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×