Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność w depresji...


lublinianka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zgadzam się z Tobą: poczucie wstydu może być też, w całości lub po częsci, urojone. Ważne, żeby zwracać uwagę na obie składowe (prawdziwą i nie) i odpowiednio z nimi postępować.

 

A do marzeń trzeba dążyć, bo możliwe, że "Aby wypełnić ludzkie serce, wystarczy walka prowadząca ku szczytom." [A. Camus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Radison, bardzo mi miło mi słyszec, że we mnie wierzysz, mimo że mnie nie znasz. Może zabrzmi to banalnie, ale każdego dnia się staram. Dzisiaj mo.że bardziej, bo jestem w stanie wskazującym... Hm. No..., pozdrawiam, i życzę.

Madziu 669 witaj w klubie. Czy to 669 ma jakis perwersyjny kontekst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm, masz racje, najlepiej siedziec w domu i uzalac sie nad soba i swoja samotnoscia, nerwica, depresja, lekami i h*** wie czym jeszcze, a pozniej umrzec w domu starcow i na koniec powiedziec : A nie mowielem, ze tak bedzie?

Zbytni pesymizm nikomu nie sluzy, a juz najmniej Tobie, przyjales zla taktyke obronna, tak to nigdy nie wygrasz. Czasami sie zastanawiam czy Ty specjalnie nie prowokujesz swoimi wypowiedziami, wszylkie pozytywne wypowiedzi sprowadzasz do zdania" I tak nic nie ma sensu robic bo i tak bedzie zle". Ach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam krótkie pytanko: czy singiel we współczesnym świecie oznacza osobę nie związaną z nikim na stałe, nie prowadzącą z nikim wspólnego gospodarstwa domowego, ale niekoniecznie nie stroniącą od kontaktów seksualnych, czy tez singiel to wyłącznie osoba nie utrzymująca kontaktów seksualnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wydaje mi sie ze to jest raczej to pierwsze a osoba nie utrzymujaca kontaktow seksualnych to abstynent ;)

Madziu669,w kazdej kobiecie znajdzie sie cos pieknego.Jesli zalezy ci na wygladzie wystarcza drobne triki.Wiekszosc kobiet uwaza sie za brzydkie,nasza skromnosc nam nie pozwala na pozbycie sie masy kompleksow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel to osoba:

 

sobę nie związaną z nikim na stałe

 

nie prowadzącą z nikim wspólnego gospodarstwa domowego

 

osoba nie utrzymująca kontaktów seksualnych

 

 

Człowiek to nie zwierzę, nie potrzebuje seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie mam ochoty się bawić w jakieś głupawe związki. I wiem, że takie podejście które ma coraz więcej osób Was drażni. A tak jest - dowód: niż demograficzny. Ja wogóle prawie nie lubię kobiet. A nie jestem homoseksualistą. Nie wymyślajcie Sobie za dużo tych bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×