Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczorek.

Pozwolę sobie podzielić się też dzisiejszym dniem. Większość w domu bo na dworzu zimno i pomysły się skończyły gdzie wychodzić ale od kilku dni znów systematycznie biorę magnez z witaminą B6. Jako, że płomyk nadzieji się rozpalił - za jakieś dwa tygodnie pracę mam zacząć ( narazie taka dorywcza ale zawsze coś) troszkę lepiej w główce z myślami. Choć dzisiejszy dzień w większości spędziłem przed TV lub kompem to i wplotłem trening, wyjazd na miasto. Niby nic takiego ale już chyba żyję nadzieją i wierzę, że będzie praca, będzie trochę lżej z myślami w głowie...

Kolejny raz zauważam, że magnez z witaminą B6 na pewno w jakimś stopniu działa tzn. pomaga. Zastanawiam się jeszcze nad OMEGA 3 bo podobno też pozytywanie wpływają na nerwy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, a o której kończysz?

ja jestem wyjebana jak wół po wczorajszym, a dzisiaj 13-17... + 2 godz drogi w te i z powrotem.

Chce mi się jak !#$%$^%^&^& ku... twa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być ekspertem od monotonii . Każdy mój dzień (chyba ,że mam wyjazd) jest taki sam . Powiem więcej , każda minuta się powtarza . Robię to samo , dzień w dzień . Czytam , oglądam tv , internet . Mówię to samo i myślę to samo . Styczeń ,jest dla mię taki jak listopad . Godzina 5 , taka jak 6 . Jest teraz 11.52, wiem co będę robił w sobotę o 12 . Czytał lub jadł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×