Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne.. Możesz starać się dla kogoś robić wszystko... Być przy nim w każdym momencie, nadwyrężać swoje sprawy i cały czas walczyć o jego lepsze samopoczucie... A kiedy Tobie będzie źle, kiedy Ty będziesz potrzebować wsparcia - kopnie Cię w dupę...

Więc po co się starać? Nie ma sensu..

 

 

eh...dokładnie...u mnie to akurat odnosi się do kolejnej " przyjaciółeczki" . czuję się znowu potraktowana jak gówno. nienawdzię jak ludzie tak robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na wiosnę nie mam żadnych, każde niszczę w jeden sezon. Fajne, prawda? :smile: Może nie są za tanie ale raz na jakiś czas chyba można sobie pozwolić...

Chociaż teraz mi się odechciało, chyba jednak to nie był dobry pomysł aby wracać na forum, nikomu w dzisiejszych czasach ufać nie można, z ludzi tylko wycieka jad i myślą jakby tu kogoś oczernić...

Mam nadzieję że jutro znowu wzejdzie słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cieplejsze powietrze niby jest, ale TO NIE TO :D To nie wiosna zdecydowanie...

Tez niszcze buty straszliwie - nie wiem, jak ja to robie. Jedynie sportowe jakos sie trzymaja, ale to pewnie dlatego, ze rzadko takie nosze ;)

Pinkii, pytalas o plaszcz wiosenny - ja mam kilka plaszczy wiosennych w roznych odmianach barwnych, wiec nowego chyba nie kupie, tym bardziej, ze plaszcze zakladam w zasadzie tylko jak ide na impreze do klubu, tak to wole nosic kurtke skorzana albo jakies "narzutki". Choc marzy mi sie granatowy plaszcz z drugiej strony :105: Widzialam fajny w Vero Moda...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę się za nic zabrać bo pies mi przeszkadza :why: próbowałam posprzątać to ściągnęła lampkę ze stołu i stłukła się ..nie mam siły :why: jeszcze to ucho i przed okresem jestem....zły dzień :why:

 

-- 02 mar 2011, 13:43 --

 

i to moja wina..wiem tym ;( zaniedbuję swoje zwierzęta...jestem beznadziejna :why: boję się iść z psem do parku ..ciężko mi się przełamać..a jak już widzę jakiegoś człowieka z psem to uciekam...a pies potrzebuje zabawy...nienawidzę siebie... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy, Fobia- ok, macie rację, tak zrobię. Muszę się nauczyć kontrolować emocje i nie robić nic impulsywnie. Ale żeby to było takie łatwe...

LitrMaślanki- dziękuję, kciuki też jak najbardziej mile widziane, nawet te zaciskane u nóg ;)

 

 

Mój dzień... Słoneczny, pracowity i sympatyczny. Teraz czas na kawę, ciasto i relaks... Czuję wiosnę już. Nie wiem jak u Was ale u mnie jest bardzo ciepło od kilku dni. Aż chce się żyć i realizować nowe plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałam mój stary strach przed schizofrenią... :(:(:(

Wróciłam do domu i wpadłam w ryk z tej bezsilności :why: Coś okropnego... Nie chcę znów odczuwać lęków, które myślałam, że pokonałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny dzień. Trochę luźniejszy niż ostatnie, mimo że miałem kilka wyjść które mogły (ale jednak nie) skończyć się schizami. Powoli ale jednak widzę, że znów wracam do życia takiego jakie chce mieć. Szkoda, że tak wolno to idzie, ale ważne, że w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×