Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak znacie odpowiedż na moje pytanie to pomóżcie;)


loozer21

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh no i ma być mocny;d Ale jak oceniasz pomógł by mi bo ta promazyna to mnie dobija niby spoko wyjebka na wszystko ale nie odczuwam wogole uczuc zadnych;/Pisze ,rozmawiam z fajną dziewczyna na ktorej mi zalezy jeszcze pare tygodni temu czułem emocje jak z nią rozmawiałem a teraz niz wrecz męcze się jak z nią gadam;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko... Idź do psychiatry. On Ci wszystko łopatologicznie wyjaśni i sam ustali co będziesz brał. Zresztą wątpię czy w ogóle jakieś leki są Ci potrzebne. Żaden lek nie podziała na Ciebie tak intensywnie jak podziałała amfetamina i żaden lek nie sprawi, że będziesz miał niewiadomo jaką 'gadkę'.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie napisałeś nic oprócz enigmatycznego 'mam lęki', a argumentując to podałeś sytuację, która nie świadczy, żebyś je miał. Od diagnozowania jest tu psychiatra, a to była moja prywatna opinia. Polecam konsultację z lekarzem.

 

Są takie leki oczywiście na receptę którę pozwolą mi być bardziej rozmownym żebym miał "gadkę" i żebym korzystał w 100% z mojego intelektu podczas rozmów i w ogóle myśleniu.

Gatunek ludzki wykorzystuje zaledwie 10-15% potencjału mózgu i nie ma na to leku. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czaje badziak jasne ze sie wybiore do lekarza i z nim na powaznie porozmawiam ale chciałem zaczerpnąć waszych opini na temat co niektórych leków a Ty odrazu mnie chcesz gasić myślałem ze tu nie ma takich ludzi jak na innych forach którzy szukają napinki no ale widze jednak ze są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak się zastanawiam... I nie dziwię się, że lekarz przepisał Ci leki przeciwpsychotyczne (promazyna). I że ten Fluaxol Ci pomógł. To wygląda na urojenia ksobne (odnoszenia):

Poczułem się wtedy dobrze nie przejmowałem się jak mijałem ludzi na chodniku którzy się śmiali(bo kiedyś myślałem że ze mnie).
Np idziemy z kolegami ja skręcam do domu mówię nara oni odpowiadają ale potem mam"schizy" że mnie obgadują

Czyli właściwie Twoim problemem nie są lęki tylko uczucie otępienia po lekach, które musisz przyjmować. Zajrzyj tu: http://szybkanauka.net/suplementy

Z leków na receptę to leki nootropowe np. piracetam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opisze teraz moje wrażenia po bioxetinie i nie tylko.Otóż mój ojciec zmarł tydzien temu w srode a ja nawet nie potrafiłem zapłakać po tej promazynie;/Byłem chłodny jak lód.No ale nie do tego zmierzam w czwartek byłem u lekarza no i po rozmowie przepisał mi bioxetin.Codziennie biore 1 tabletke 20mg.Podziele sie wrażeniami.Wziołem recepte od lekarza i odrazu pobiegłem do apteki,potem odrazu po sklepu po jakiś napój no i łyknołem.Po kilku godzinach naprawde czułem różnice.Miałem dobry humor,mogłem sie skoncentrować i wogóle można powiedzieć że o takie coś mi chodzilo.Poprostu czułem sie tak jak bym chcial.Na drugi dzien tj w piątek po tabletce czułem sie nawet tak o ale potem był pogrzeb stypa no i strasznie sie załamałem i miałem straszny nastrój.No i od tamtej pory do dziś biore po 1tabletce dziennie ale czuje sie gorzej niz jak zaczolem je brac.Powiedzcie bede sie jeszcze kiedys tak czuł jak w ten pierwszy dzien jak wziałem tabletke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×