Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość NewYork

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem młoda osobą. Mam na imię Justyna. Chciałabym tutaj pomagać Wam, ponieważ chciałabym zostać psychiatrą i kocham pomagać innym. Jeśli macie jakieś pytania to je zadawajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarzem chciałam być od dzieciństwa, ale psychiatria zainteresowałam się dość niedawno. Zaczęło sie od zaburzenia PTSD. Zainteresowało mnie to schorzenie i stwierdziłam, że chciałabym pomagać ludziom po traumatycznych przeżyciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dobre serducho.

 

A dlaczego akurat od PTSD? Tak z ciekawości.

 

-- 27 lut 2011, 13:58 --

 

Michuj - moim skromnym zdaniem nie trzeba być zaraz profesorem, żeby móc rozmawiać z ludźmi. Nigdzie nie jest napisane, że chce udzielać profesjonalnych porad lekarskich. Tylko, że interesuje się psychiatrią i można w razie czego pytać.

Pasjonaci też mogą mieć coś ciekawego do powiedzenia. Jak i zwykli "przeciętni" ludzie, którzy na przykład mają pewne doświadczenia życiowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Ja nie jestem jakimś profesjonalista. Ja chce tylko wspierać, pocieszać dobrym słowem.

 

nemo, zaintrygowało mnie to schorzenie. Tak jakoś wyszło, ze zapragnęłam pogać ludziom po traumatycznych przeżyciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz wiedziec?
po to żeby nie wdawać się w konwenanse z np. z 12 latką która obejrzała "Przerwaną lekcję muzyki" i wydaje jej się że ona już wszystko wie...

Jak miałbym strzelać to 15-16, jeszcze z 12 lat nauki i będziesz psychiatrą :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe, właśnie dobrze strzeliłes :) 100 punktów :). Moze nie jestem jakaś doświadczona, bo młoda jestem, ale chciałabym chciaż wspierać dobrym słowem i dawać nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×