Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Zenonek, To jest praca na 3 zmiany w Bielsku w firmie

zajmującą się elementami z blachy,która jest wykrawana o tak:

[videoyoutube=lB2d6GvddaM&playnext=1&list=PLBF8C292F6A267964][/videoyoutube]

a ja akurat pracuję na Krawędziarce CNC

o tak:

[videoyoutube=r9j1CzykCno&feature=related][/videoyoutube]

także jest napierdalanka całą noc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, No dość spora i jest dużo maszyn CNC

i cały czas kupują!

Robota spoko bo pisanie,programowanie, rysunek techniczny to jest to co

lubię...

jakby więcej płacili to bym się nie obraził ;)

grunt ,że jest fajna atmosfera w pracy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że pewna grupa wrednych lasek ode mnie z grupy studenckiej obsmarowuje mnie równo i nawet nie raz się z tym nie kryją. nic im kurwa nie zrobiłam,korzystają namiętnie z moich notatek, bo same na wykłady nie chodzą, jak załatwię jakiś test z egzaminu też mają, a dziś wystarczyło tylko, że zgłosiłam się wykładowcy jako osoba mająca wszystkie obecności na wykładzie (bo zasada była taka, że osoby mające 4-5 obecności mają gwarantowany dst z egzaminu i piszą ewentualnie na więcej) i już na mnie tymi swoimi krzywymi ryjami zerkały..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby, z jednej strony nikt nie lubi kujonów, ale z drugiej, gdyby nie tacy ludzie, nie byłoby zajebis tych notatek ;) olej to.. prawda jest taka, że gdyby nie Twoja pomoc im, byliby na prawdę w podbramkowej sytuacji;

ja co prawda nikogo nie obgaduje, trzymam się z boku grupy, nie chodzę na grupowe imprezy, ale z cudzych notatek chętnie korzystam.. na pewno są Ci wdzięczni..

 

wkurza mnie , że tak wolno wchodzi mi wiedza do głowy :-| chociaż raczej mnie to bardziej martwi, ale jednocześnie przeraża i wkurza... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obżarłam się ciastem... no kurczę, ale dobre było :|

 

shelby, nie możesz powiedzieć im, że po prostu nie masz żadnych notatek, albo komuś pożyczyłaś już i nie dawać im ich więcej? Skoro nawet Cię obgadują jak je mają od Ciebie, to teraz będą Cię obgadywać, ale nie będą miały tych notatek i będą miały problem :P Nienawidzę takich ludzi, takich trzeba tępić ;) Nie każdy musi mieć przecież studia ukończone. Ludziom uczciwym pomagam chętnie... żeby nie było, że jestem takim skończonym chamem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×