Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za jakies 2-3 miechy z 30 mg zejde na 20 mg bo juz jestem bardzo ustabilizowany az za bardzo:). Dolozylem sobie takze suplementacje kwasami omega 3 . Takich pozytywnych rzeczy sie o nich dowiedzialem , że aż trzeba wyprobowac;)

 

 

Wypiłem już 2 butelki tranu, a jeżeli chodzi o jakieś działanie to może jakieś placebo bo nic nie poczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiłem już 2 butelki tranu, a jeżeli chodzi o jakieś działanie to może jakieś placebo bo nic nie poczułem.

 

Widocznie nie potrzebowales. U osób ktore maja niski poziom tych kwasow suplementacja może coś dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77 może i dla Ciebie najsilniejszy jest escitalopram, ale na żadnym innym leku, tylko na paroksetynie miałem tak silne efekty uboczne i było to na pewno podyktowane siłą tego leku. Escitalopram ma bardzo mało efektów ubocznych. Pozatym jak mam już wiedzieć co mi pomogło to chcę wiedzieć, że był to w 100 % wychwyt serotoniny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasia000,

 

Paro to znacznie lepszy lek niz Sertra, statystycznie.

statystycznie...ech...dobra!

 

-- 24 lut 2011, 12:29 --

 

Ale Panie i Panowie siła paroksetyny nie powinna stanowic dla Was elementu odstraszającego od jej stosowania...od czego jest wachlarz dawkowania?? redukujecie dawke do 5-10 mg i jest OK...

 

to własnie escitalopram jest potężnym SSRI bo potęga w tej grupie to przede wszystkim selektywnosc względem serotoniny nie zas siła wychwytu serotoniny w stosunku do dawki leku bo tą mozna modyfikowac ... selektywności modyfikowac sie nie da dlatego escitalopram uwazam za najsilniejszy z SSRI.

 

5-10MG CHODZI CI MAREK O POCZĄTKOWE WCHODZENIE W LEK???

bo chyba 5 mg paroksetyny jest za małą dawką aby dała jakiekolwiek efekty...?

 

-- 24 lut 2011, 12:30 --

 

wiesz ja schodzę z paroksetyny i jak byłam na 5 mg nie czułam juz jej działania i czułam sie źle..stąd sertralina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam pytanie do was biore parogen nie cale 7 tygodniu i fajnie bylo po okolo 3 tyogdniach brania do teraz nie wiem jakos dzisiaj mialam biegunke i apetyt mi zmalal i lekko brzuch bolec zaczol czy mozliwe zeby leki juz przestaly dzialac czy co?? bo martwie sie tym :why: bo skutki uboczne to raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn bolał mnie troche brzuch przed braniem i luźne stolce prawie codziennie ale nie tylko te objawy somatyczne inne jeszcze i dzisiaj to sie pojawilo i dlatego sie zastanawiam .Ze bylo super a tu nagle hmm nie pasuje mi to ze przez 3 tygodnie było dobrze a tu bach czy to razowo tylko :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie pamiętam jak mi było na Anafranilu...

potem zaczęłam brać seroxat i było mi naprwdę dobrze...

ale tak to już jest zaczęłam odstawkę...i jak byłam juz na około 8 mg(wiem śmieszne te krojenie tablet)byłam kłębkiem nerwów nerwica deprecha bezsenność NN-koszmar!!!!!

nie dałam rady ale chcąc definitywnie skończyć z seoxatem dostałam lżejszy lek od mojej lekarki i tylko dawkę 25 mg..zotralu.

I pozbierałam się..

Być może i z tego leku kiedys zejdę-marze o tym..

Jeśli mi sie nie uda będę je brała nadal...wykańczała mnie bezsenność..a chodząc do pracy i chcąc normalnie życ muszę spać!

Więc póki co łykam najmniejszą z mozliwych dawek i jakos leci...

zdesperowany1

co w tym strasznego....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolałam jakoś zawsze oryginalne leki-seroxat brałam a jak przeszłam na rexetin bywało gorzej znów potem wróciłam na seroxat..ogólnie może było by było ok na rexetinie gdybym brała go od samego początku..bo był tańszy ,chociaż bym kasy zaoszczędziała..a tak to poszło tyyyyle kasy na oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987,

 

Wierze swojemu lekarzowi i kilkunastu znajomym farmaceutom z UJ w tym dwoch profesorow i paru doktorantow.

 

Nie sa to kolosalne roznice, ale sa, w przyswajalnosci, biodestepnosci.

 

 

Nie musisz mi wierzyc, napisalem to co wiem od naukowcow z branzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×