Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drew Barrymore i zaburzenia nerwicowe


grown-up19

Rekomendowane odpowiedzi

hej. nie wiem czy kogokolwiek to obchodzi, ale skoro się zdecydowałem to już napiszę co i jak. Mianowicie wyczytałem w pewnej gazecie, że od niedawna Drew ma identyczne problemy zdrowotne jak my, nerwicowcy, czyli: klucha w gardle, duszności, zawroty głowy i uczucie w stylu 'zaraz umrę'. Póki co biega od lekarza do lekarza, ale wszystkie wyniki badań wykluczają chorobę organiczą. Ja od razu postawiłbym diagnozę, że to zaburzenia nerwicowe. Po co o tym piszę: a żeby ludzie wiedzieli, że każdy bez wyjątku może na to zachorować, bo to paskudztwo nie wybiera. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalam, ze Drew miała te problemy odkąd jako 7-letnie dziecko po E.T. weszła w środowisko dorosłych ludzxi, dragi, alkohol i cały ten zgiełk. W wieku lat 13 była podobno narkomanką . Ale teraz podobno z tego wyszła. Co dobrz wróży wszystkim popaprańcom na przyszłość. :)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy przy temacie warto wspomnieć też o Winonie Ryder(kleptomania) Catherine Zeta-Jones(dwubiegunówka) czy choćby Britney Spears(niestabilność emocjonalna, wciąż nie może w pełni dysponować swoim majątkiem).

 

To nie są nadludzie, tylko zwykli obywatele naszego globu. A choroba nie wybiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×