Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Karola, Nie przejmuj się nim ,on ma znacznie większy problem niż większość z nas na forum.

Bo w jego wypadku to nie choroba tylko charakter .A raczej jego bark i nadrabianie tego faktu złośliwością.

 

grand protestant,

 

 

trzeci i ostatni raz proszę o nie pisanie głupawych i złośliwych komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze.Piszesz,że moje posty to złośliwe,prowokujące idiotyzmy.Piszesz,że mam problem z charakterem,a nie z chorobą.Błąd w rozumowaniu.To choroba kształtuje nasz charakter i całkowicie opanowuje umysł zabierając nam radość(oraz naszym bliskim którzy nas kochają jednocześnie mając nas dosyć).Jestem daleki od tego by kogokolwiek obrażać, ponieważ nie taka moja rola.Miałem i mam problemy jak każdy, ale potrafiłem sobie z nimi poradzić.Mam pytanie:czy przekleństwa pisane na forum są dozwolone?Proszę o wykasowanie postów w których są umieszczone.Muzyka łagodzi obyczaje, a my je kształtujemy.Powtarzam po raz kolejny:moje specyficzne poczucie humoru(właściwie odebrane)przyniosło wymierne korzyści.Dziwię się,że tak zostałem zdefiniowany.Nie obrażam się bo nie mam za co,tak naprawdę ciężko mnie urazić.Nadzwyczajna skromność jaką prezentuję swoją postawą życiową jest jedyna moją wadą.ŻARTUJĘ!!!!!!!!-to do wiadomości Twojej i wszystkich którzy mnie kochają- lub nienawidzą.Co na jedno wychodzi.Możesz mi odpisać lub nie(albo tak lub nie).SALUT AMIGO! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grand protestant,

Twoje posty nic nie wnoszą ,jedynie w złośliwy sposób komentujesz wypowiedzi innych .

Nie dostałeś ost za wulgaryzm ,ale za nie stosowanie się do wcześniejszych ostrzeżeni od moderatorów.

A jeżeli myślisz ,że masz poczucie humoru ,to bardzo się mylisz .

Poczucie humoru to coś co sprawia ,że inni czują się lepiej i uśmiechają a nie ,że jest im gorzej i się denerwują a tak jest w twoim przypadku .

 

Z takim poczuciem humoru poszukaj sobie audytorium na jakimś kiepskim forum o tematyce " myślę ,że mam poczucie humoru,wiec dlaczego nikt się nie śmieję?"

 

 

Przypominam ,że drugie ostrzeżenie jest równoznaczne z banem ,wiec jeżeli masz coś do napisania mądrego

To pisz ,a jeżeli chcesz jedynie ponabijać się z innych to zamilcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważnie a dopiero odpisuj.Nie pisałem o swoich wulgaryzmach.Nic nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć.Czytam także twoje posty i zbyt wiele z nich nie wynika.Ciekaw jestem co o tej sprawie sądzą inni?Jeśli większość tak myśli jak ty to wyloguję się z forum na zawsze.Wtedy ja dam tobie bana. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grand protestant,

Wszystko co dotyczy zachowania na forum jest w jego regulaminie ,jak byś go przeczytał to byś nie musiał zadawać tego pytania .

Co do opinii innych ,jeżeli masz ochotę załóż w OT taki temat i sprawdzić komu podoba się Twoje wisielcze poczucie humoru .

 

"uderz w stół a nożyce się odezwa

 

-- 23 lut 2011, 13:01 --

 

grand protestant, za nie zastosowanie się do polecenia moderatora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.Moderatorze z mojej strony nie ma złośliwości.Sam napisałeś,że mam wisielcze poczucie humoru tzn.że troszkę zmieniłeś o mnie zdanie...ciut...ciut.Ale i za to dziękuje Tobie -bo to jest gest wyciągniętej ręki.Doceniam to i jeśli Ciebie uraziłem(a chyba przesadziłem z ta maślanką-chociaż ja naprawdę lubię)to bardzo przepraszam i mam nadzieje,że i Ty nie odtrącisz mojej prawicy wyciągniętej ku zgodzie.Pozostając w nadziei,że tym razem się nie mylę piszę--grand protestant***//P.s no i teraz nie mogę pisać o maślance bo stracę kumpla!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×