Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRZEPRASZAM Z CAŁEGO SERCA (MOJE ZABURZENIE)


AlexDeLarge

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zrobiłem coś czego sie bardzo wstydze, mam silne zaburzenia osobowości, jestem wybuchowy, przez co juz nie raz mialem wielkie problemy.... Od rana mialem zły humor, wypilem 3 piwa, po czym udałem sie na IRC, i tam doszło do zbrodni.. jest mi wstyd, obraziłem Domi i Darka, nie potrafie sobie tego wybaczyć... to są ludzie ktorych bardzo szanuje i lubie ich, znamy sie od dawna, napisalem cos tak podłego, ze teraz mysle sobie "noomis, jak moglo Ci to przejsc przez usta" , z całego serca prosze o wybaczenie, dajcie mi szanse bo nie wiem co mam ze sobą zrobić.... wybaczycie mi? Bądźcie ludźmi....

 

 

z poważaniem : nOOmis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, jakoś nie uwierze w to : "to są ludzie ktorych bardzo szanuje i lubie ich, znamy sie od dawna"

 

jassssne i dlatego od jakiegoś czasu jak tylko masz okazję to nabijasz się z Darka z Margaryną a mi mówisz jaka to jestem dziecinna i się zmieniłam i beznadziejnym jestem modem i anarachia na forum.

NIE WIERZĘ.

prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu wybaczam bo znam ten mechanizm ,jesteśmy złymi ludzmi wczoraj przepłakałęm pół nocy ruszyło mnie sumienie...a niby inc nei czuje a tu bach...po prostu doszło do mnie jakim to jestem skur.........m dla siebie i innych i marnuje wileki dar życia...choć trudno nam będzie i neiwiadomo czy damy rade tez mam tendencje niszczenia innych...eh to bardzo złe zaburzenie (mam to po ojcu):)przykro mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Darkiem byliśmy jak najlepsi kumple, jak przyjaciele, jak bracia... dlatego mi wstyd... prosze o wybaczenie

 

 

skończ tę szopkę bo zaraz się to wiesz jak skończy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, zamykam ten durny temat, bo albo jesteś idiotą albo uważasz nas za idiotów. Nikt rozsądny Ci nie uwierzy, kumasz? Nie masz szczerych intencji. Jeszcze raz wyskoczysz z takimi tekstami, to dostaniesz osta.

A z Irca wylecialeś słusznie, widziałam, co pisaliście z kolęgą Margaryną. Dziwię Ci się, że z nim trzymasz sztamę. Myślałam, że masz więcej rozumu. Zachowujecie się jak chamy i ja już tego nie mam zamiaru tolerować.

 

I ostrzegam - będzie ost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×