Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyszlam z depresji. Znalazlam skuteczna metode.


Jenny001

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie problem zaczal sie 3 lata temu po urodzeniu syna. Teraz wiem, ze dopadla mnie depresja poporodowa. Zamiast cieszyc sie dzieckiem, nie chcialo mi sie zyc. I tak to trwalo i trwalo. Byly lepsze i gorsze dni. Maz pracowal, a ja "dusilam" sie w domu z malym. W styczniu moj maz znalazl ogloszenie w prasie odnosnie gabinetu w ktorym likwiduje sie glod nikotynowy. Udalo mu sie zerwac z nalogiem juz po jednym zabiegu. Okazalo sie, ze gabinecie lecza tez depresje. U mnie problemem byla depresja, mysli samobojcze, bezsennosc i migreny. Postanowilam, ze sprobuje. Po 2, godzinnych zabiegach zaczelam miec lepszy humor i bardziej cieszyc sie zyciem. Po 4 ustapily migreny. Sen tez mi sie poprawil, choc jeszcze czasami zdarzaja mi sie nieprzespane noce. Ale to chyba wynika z charakteru, wszystkim sie stresuje. W sumie wzielam 6 zabiegow i z cala stanowczoscia stwierdzam, ze nareszcie, po 3 latach wyszlam z depresji. Zainteresowanym z Warszawy podaje numer tel. do gabinetu - *** *** ***. Mysle, ze warto sprobowac, tym bardziej, ze efekty zauwaza sie bardzo szybko. Jesli macie pytania to chetnie odpowiem. Jestem tak szczesliwa, ze chetnie sie ta moja radoscia z Wami podziele. Pozdrawiam !!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×