Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o wsparcie


karaa97@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma 14 lat i jest znerwicowana nieche chodzić do szkoły a kiedy słyszy że ma iść do szkoly to dostaje bóle brzuch wymioty i płacze że musi iść do szkoły zaczyna sie jąkać ma różne tiki nerwowe i nie chce chodzi do szkoły powiedziała że nigdy tam nie wróci nie wiem co mam zrobić .Córka chciała by chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi ale problem polega na tym że potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności czemu dzieci zdrowe nie mogą chodzić z tymi które są niepełnosprawne . Co mam zrobić czekam na jaką kolwiek radę o państwa

Dorota I. :shock::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karaa97@wp.pl, zabrać córkę jak najszybciej do psychologa. najlepsza rada jaką możemy Ci dać :) u mnie zaczęło się to w tym wieku i naprawdę bardzo ważne jest żeby jak najszybciej zacząć terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też szkoły z oddziałami integracyjnymi , lecz nie sądzę by w tej sytuacji jej coś takiego pomogło.

Ewidentnie są to duże stany lękowe i tak jak Dominika , moge tylko doradzić żeby jak najszybciej zgłosić się do psychologa/psychiatry.

Nie należy tego "olewać" , u mnie zaczęło się w wieku 13 lat i dzisiaj , przez nieleczenie trudno mi normalnie żyć.

Więc radzę Pani , jak najszybciej zareagować , żeby pomóc córce.Bo ona tego teraz szybko potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Córka chciała by chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi ale problem polega na tym że potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności czemu dzieci zdrowe nie mogą chodzić z tymi które są niepełnosprawne

Eee to jest zły,wręcz mało inteligentny pomysł moim zdaniem.Skoro córka jest zdrowa,to po co ma chodzić do szkoły z dziećmi niepełnosprawnymi?Że niby w takiej szkole będzie jej lepiej?Gdzie tu logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karaa97@wp.pl, zabrać córkę jak najszybciej do psychologa. najlepsza rada jaką możemy Ci dać :) u mnie zaczęło się to w tym wieku i naprawdę bardzo ważne jest żeby jak najszybciej zacząć terapię.

 

 

najlepiej zrobic to tak aby myslała ,że to jej pomysł .

Skoro tak źle reaguje na szkole stawiam na to ,że właśnie w szkole dzieje się coś złego .

Może pomyśl o zmianie szkoły ? Ale zgadzam się w 100% ,że Twoja córka powinna porozmawiać z psychologiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×