Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam w moim podpisie umieścić sobie gifa. Wrzuciłam go na imageshack a gotowy link skopiowałam do tabelki gdzie wpisuje się to co chce się mieć w opisie na forum. Dodałam znaczniki p><p><a href=cccec.th.jpg

(kliknij aby powiększyć)

 

Kopiujesz zawartość paska adresu i wklejasz między znaczniki "Img" w polu podpisu.

99879132.th.jpg

(kliknij aby powiększyć)

 

Voila! Powinno śmigać. ;)

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości - zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wam też podkreśla tak to co piszecie na czerwono? czy to tak na stałe? przyzwyczaiłam się że podkreśla tak jak jakiś błąd jest a nie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, drobiazg, cieszę się , że byłem w stanie pomóc. ;)

 

Sensitive Soul, jestem za tym ,żebyś otrzymał status dobry duszek od spraw technicznych bo to nie pierwszy raz jak tłumaczysz coś w bardzo jasny sposób :mrgreen:

Ucieszyłbym się z rangi "Przyjaciel forum", aczkolwiek nie jestem pewien czy na takową zasłużyłem. :oops:

 

Btw zauważyłem, że "zzieleniałeś" od wczoraj - gratki w związku z objęciem nowego stanowiska na forum. :smile: Uważam, że administracja podjęła trafną decyzję powierzając Ci to stanowisko. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można, jeśli umieszcza się obrazek na serwerze i serwer podaje linki np. do obrazka tak, że wstawiając na forum masz odnośnik ale nie do obrazka, tylko do strony hostującej... jeśli wiesz o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, funkcja selektywnych cytatów obecnie znajduje się pod oknem szybkiej odpowiedzi.

Cytowanie selektywne

 

-- 02 lut 2011, 16:36 --

 

twieram temat z linku i mam np

1..65.66.67.68.69.70 ( chodzi o indeks stron ) i wczytuje mi nie 70 ale 67 stronę . To jakiś błąd ?

Tzn klikając na 70 stronę pokazuje się 67?

 

znów to mam . dokładnie tak jak napisałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Olivia ?

 

Coś takiego wyskakuje :-|

 

General Error

SQL ERROR [ mysqli ]

 

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) [2002]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu PW i wysłaniu(takim jak kiedyś zawsze), teraz wiadomość pojawia się w nowym folderze "do wysłania". Nie ma jej natomiast w "wysłanych". Czy to jakiś błąd? Bo z tych "do wysłania" nie da się jej przesłać.

Folder ten oznacza, że wiadomość została wysłana lecz nie została jeszcze przeczytana przez odbiorcę.

W ogóle coś mi forum zamula dziś...

Faktycznie mamy problemy z łączem. W ciągu najbliższych godzin powinno się wszystko unormować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×