Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Eh dlaczego nie jestem młodym przystojnym psychologiem Comy?Życie jest okrutne :( .Jak byś chciała zmienić psychologa to wiesz ja zawsze z przyjemnością Ciebie przyjmę :P;). Tylko jest jeden mały szczegół,taki drobny....nie jestem psychologiem :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen:

Obawiam się, że nawet jakbyś miał kwalifikacje to nie dałbyś sobie ze mną rady heheh. Tak więc ciesz się, że nie jesteś moim psychologiem/ psychiatrą :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie bedę musiała chodzic do psychologa..bo raczej niedługo będe mieć na miesjcu w ośrodku w Warszawie w Komorowie...wie ktoś może coś o tym ośrodku leczenie nerwic i depresji w Komorowie?...dziwi mnie to,że tak szybko tam ludzi przyjmują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celinka18, już sama nie wiem, jakieś zwyrodnieniowe to, ale póki co ani ortopeda, ani reumatolog, ani neurolog nie wiedzą, co to jest.

 

ortopeda mi wpisał w histori G54 zaburzenie korzeni rdzeniowych i splotów nerwowych

a neurolog M50.1 choroba krążka międzykręgowego szyjnego z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych

natomiast mam dodatni czynnik ANA, co wskazuje na jakąś chorobę reumatoidalną

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałam się z moimi kochanymi koleżankami. Wypiłyśmy po kilka drinków i pogadałyśmy, było jak za starych do dobrych czasów :105:

 

Litr Maslanki cos nam zzieleniał :shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez tak patrze, ze cos zzielenial :D Do twarzy mu :D Ale moderator z ostrzezeniem... niefajnie to wyglada ;):mrgreen:

 

 

Ja wybasenowana, wysaunowana, zrelaksowana :D Nastroj psuje mi tylko to, ze trzeba isc do pracy rano...NIENAWIDZE PRACOWAC :evil: I wstawac rano jeszcze bardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, tak trzymać :great:

 

do mnie jutro wpada koleżanka..a wcześniej może uda mi się pojechać z P. i psem na spacer do puszczy..

 

-- 15 lut 2011, 23:01 --

 

człowiek nerwica, a ja?:( eh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siedziałam z chorą siostrą , oglądałam z nią bajki i ambitnie pokolorowałam parę obrazków:P.Równocześnie , przeszłam wymianę zdań z człowiekiem , o ego do chmur ach długo by gadać ,w sumie skończyło się tym , że na jednym z forów zrobił to , o co go poprosiłam ale jednocześnie wbił mi szpilkę w jeden z pośladków mówiąc jawnie co o mnie myśli.Zrobiło mi się przykro , ale już mi minęło.Mam nadzieje że jutro nie dostanę nagłej potrzeby zrównania go z ziemią. :pirate:

A teraz leże i wcinam pudding :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×