Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje zycie to gleboki żal z ktorego nie ma wyjscia


meks

Rekomendowane odpowiedzi

Pragne wyzwolic sie z ciemieznej obłudy w postaci:

"Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa", chorego systemu i medialnego przekazu wypaczajacego resztki zdrowej swiadomosci za sprawą kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, więc tobie chodzi tylko o dziurę! No tak, jasne *klepie się w czoło*. Ja myślałam, że tobie chodzi o coś bardziej uczuciowego, ale jak widzę, faceci myślący tylko penisem istnieją i mają się dobrze. Czyżby po prostu kobiety nie chciały ci się dawać przelecieć od tak? Skoro tak bardzo chcesz zaliczać - są prostytutki, łatwe dziewki na dyskotekach, imprezach - jak tylko troszkę się wysilisz to znajdziesz, nie bój się! Znajdziesz parę baloników do podymania, tylko oderwij się na chwilę od monitora.

Tylko proszę cię bardzo - nie ruszaj uczuciowych kobiet, które chcą być kochane i dawać swoją miłość, nie baw się w ranienie dziewcząt tylko dlatego, bo ciupciania się zachciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak jak napisalem w poprzednim poscie pragne wygrac walke z ciemiezną obłudą kobiet, niestety ona pojawia sie wprost w pierwszym kolejnym poscie - słynne zarzucanie mezczyznom przez kobiety ze tym chodzi o dziure i ze mysla o jednym, chyba bym niewygral z tą kobietą bo co bym nienapisal ona bedzie sprowadzala wypowiedz do niejako zarzutu do mnie ze mysle o jednym

dalej toczy sie wypowiedz jak w scislym schemacie: skoro chcesz zaliczac to sa prostytutki itd a przeciesz ja tu opisalem caly problem pokrzywdzenia ze np kobiety w mlodym wieku nie robią nic innego jak flirtowanie z 5cioma naraz co kobiety chcą skrzetnie ukryc przez wplywanie na mezczyzn aby kontrolowali poczynania mlodych dziewczyn

 

-- 14 lut 2011, 19:10 --

 

dlaczego mam sie niebawic w ranienie dziewczyn bo do nich i tak nic innego jak pryzjemnosc sexualna nie dociera a obrywa sie tym co niepotrzeba czyli wrażliwym kobietom? znasz inny sposob mszczenia sie za to ze nie moge miec darmoweg osexu jak one i za caloksztalt zycia ktory wydziera z moich postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meks, może już naprawdę gubię się w twoich wypowiedziach (które nawiasem mówiąc mają o wiele za mało znaków interpunkcyjnych, ogonków itp - czy ty w ogóle szanujesz rozmówców?), ale ja widzę ciągłe sprowadzanie sprawy do seksualnej przyjemności. Racja, piszesz o dyskryminacji mężczyzn na innych polach, ale wszystko kończy się dziwnie na seksie (albo jestem przewrażliwiona - co też jest możliwe).

 

Edit:

dlaczego mam sie niebawic w ranienie dziewczyn bo do nich i tak nic innego jak pryzjemnosc sexualna nie dociera a obrywa sie tym co niepotrzeba czyli wrażliwym kobietom? znasz inny sposob mszczenia sie za to ze nie moge miec darmoweg osexu jak one i za caloksztalt zycia ktory wydziera z moich postów?

Czyli że masz zamiar ranić innych, bo oni zranili ciebie? Nie widzisz nic złego w ranieniu kobiet, bo czujesz się poszargany przez nie? W takim razie równie dobrze skrzywdzone kobiety mogą czuć się usprawiedliwione w nękaniu mężczyzn - takie ładne, błędne koło.

Mógłbyś skończyć już, bardzo proszę, z tych generalizowaniem, bo jako kobieta czuję się mocno dotknięta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety w mlodym wieku nie robią nic innego jak flirtowanie z 5cioma naraz co kobiety chcą skrzetnie ukryc przez wplywanie na mezczyzn aby kontrolowali poczynania mlodych dziewczyn

A mężczyźni to takie nieszczęśliwe baranki, cichutkie, pozwalające się tarmosić za futro? Wcale nie flirtują na każdej dyskotece z każdą kolejną, nie mają własnych wianuszków. Młodzi chłopcy nie są gorsi od tych dziewczyn, uwierz, wiem, co się dzieje, jestem młodsza od ciebie, to mam wgląd w ten wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadzala wypowiedz do niejako zarzutu do mnie ze mysle o jednym
Bo myślisz...

Lepiej znajdź sobie jakieś hobby, grę na gitarze, cokolwiek.

dalej toczy sie wypowiedz jak w scislym schemacie: skoro chcesz zaliczac to sa prostytutki itd a przeciesz ja tu opisalem caly problem pokrzywdzenia ze np kobiety w mlodym wieku nie robią nic innego jak flirtowanie z 5cioma naraz co kobiety chcą skrzetnie ukryc przez wplywanie na mezczyzn aby kontrolowali poczynania mlodych dziewczyn
Nie wiem o co ci dokładnie chodzi, ale boli cię to, że dziewczyny mogą podrywać facetów? Zazdrośnik. Skoro chcą, to takie ich prawo. Jeśli chłopak chce podrywać, to też może. To działa w dwie strony. Wielu mężczyzn nie może się odpędzić od zazdrosnych kobiet. :smile:

Miałem już nie pisać, ale cały czas mam nadzieję, że zrozumiesz to wreszcie.

Albo może udajesz i zgrywasz się z nas?

Zamiast pisać te żale po forach zacznij w końcu żyć i nie zwalaj winy za swoje niepowodzenia na kobiety, tak jest najłatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylasz do uzytkowniczek tego forum, m.in do mnie glupie wiadomosci zatutulowane "czesc kurwo" itp, do tego w Twoich wiadomosciach widnieja drastyczne zdjecia zakrwawionych zwierzat ( nie wiem w jakim celu je zamiesciles) Czlowieku i Ty chcesz seksu? Az strach sie Ciebie bac! Do psychiatry i to szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja! Moderatorzy!

Nie będe publikowała tego co wypisuje Pan meks, dam sobie na luz.

Naprawdę nie ma sensu z Nim rozmawiać.

 

Przed chwilką odebrałam od Pana meksa PW. Nie będę komentowała.

 

Panie meksW każdym bądź razie ......przeze mnie jesteś ignorowany. Poklnęłabym sobie, ale nie dam Tobie satysfakcji.

Kwalifikujesz się do leczenia i to głębokiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie mogłam, padłam. Żeby nie sprawiać wrażenia, że tylko się śmieję, to z mojego skromnego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że jedynymi osobami, które penisy malują i mają z tego wielki ubaw, to w moim otoczeniu sami faceci - zadziwiające, nie?

 

:D Wlasnie. Ostatnio szlam sobie ulica i nagle jakis koles przystanal przy samochodzie i na zaparowanej szybie narysowal ogromego fiuta :D Pojecia nie mam o co mu moglo chodzic i co chcial tym zachowaniem manifestowac :D Ale usmialam sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×