Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak... bo każdy mój dzień wyglądał tak samo... złe wspomnienia...

Mam stabilne samopoczucie po lekach przez cały dzień, ale wciąż czuję ciężar na sercu... to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że normalne, tylko musisz rozpracować na czym polega ten ciężar.

 

Wierzysz w związek na całe życie. para po 60 i dalej duże zaangażowanie.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzyłam w to w dniu, gdy jadąc tramwajem widziałam parę staruszków siedzących na przystanku, opartych o siebie głowami, trzymających się za dłonie a to wszystko w złotych promieniach słońca (światło tamtego popołudnia było przepiękne! i pięknie pasowało do tej scenki :105: )

 

Pamiętasz jakąś konkretną scenę z życia ulicy, która zapadła Ci w pamięci dzięki swojej wyjątkowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ...kilka lat temu byłem świadkiem śmierci starszej pani (zawał)na ulicy ,zima ...zmarła z powodu zbyt późnego przyjazdu karetki

Napomknę jedynie ,że jakieś 300 m dalej była kolumna transportu sanitarnego .( do dziś nie rozumiem dlaczego pracownicy kolumny transportu sanitarnego ,pomimo próśb przechodniów ,odmówili dowozu tej osoby do szpitala lub na pogotowie )

 

A co Tobie utkwiło w pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 letnia dziewczyna na dworcu, miała wysokie obcasy, poślizgnęła się i uderzyła łbem o posadzkę, straciła przytomność, zaczęła się robić sina a potem dostała napadu drgawek, pamiętam jak mi się wtedy ręce trzęsły kiedy wzywałam pogotowie

 

o czym myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę skąd skołować statyw filtry greey 55 i 58 mm ,lampę błyskowa ,filtr "gwiazdka",dyfuzor,obiektyw do o dużej ogniskowej do robienia zdjęć gwiazd .

A Ty o czym myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×