Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, to idź pobiegaj, człowiek (czytaj lekarz) pół życia poświęcił na edukacje, pomaga ludzią jak może, ale Bogiem nie jest, a Ty się wyżywasz na nich jeszcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam ochotę rozpieprzyć paru debilom-lekarzom łby,bo chuje nigdy nic nie wiedzą,niczego nie mogą powiedzieć,co za gnidy........

 

człowiek nerwica, Musisz im zaufać, oni nie robią Ci tego na złość... Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dzień to masakra. Miał dwa miłe momenty, ale reszta to po prostu... :evil::cry: Nie chce mi się nawet o tym pisać, ale zaczęło się od ataku paniki spowodowanego zmianą leków (fuck! - zamiennikiem moich! Pierwszy od tak dawna!!! :cry: ) i zbyt dużym stresem... Mam dość...

p.s. Mam termin operacji- 28 luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u lekarza, ponoć to jelitówka :shock: brzuch mnie boli i jem same "dietetyczne" ptrawki ,albo wcale.

Lekarka (pediatra :mrgreen: - bo inni lekarze są zajęci tyle jest chorych w przychodni,ze nawet dorosłych do pediatrów kierują :lol: ) powiedziała , ze jak zacznie bardziej boleć to bez zastanowienia na chirurgie mam lecieć :shock: trzoche mnie tym przestraszyła :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj cięzki dzień w pracy, dowiedziałam się o możliwościach nowych działań, ale boje się że nie dam sobie rady do tego dzisiaj boję się poważnej choroby która objawia się potliwością stóp.

hehehe jak to czytam to sama sobie nie wierze, że coś takiego może być. Ale tak mam czuje, że mam całe mokre nogi a one są suche i zimne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Troche mnie tu nie było......

Przepraszam, że przerywam Wasz wątek...ale mam zapytanie...

Czy ktos z Was jest może z Krakowa, albo słyszał o jakims dobrym specjaliście (psychiatrze) w tym mieście?..Będę wdzięczna za ewentualne podpowiedzi...

Miłego wieczoru życzę i ciepło pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wiem ale nerwy robia swoje....no ale poza tym maja wyniki badań krwi ojca i też nie chcą mu powiedzieć....eh

kurcze, to dowiedz się tylko jakie są wyniki, bez ich opinii..

zawsze to już coś..

wiem, że są wśród nas studenci medycyny..

może pomogą przy interpretacji wyników?

 

 

choroba.. no to faktycznie stresogennie u Ciebie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten cholerny psychiatra nie zadzwonił... nie wiem... czy to element jego terapii, czy jak?

czuje się jak nastolatka, która non stop zerka w telefon z nadzieją... zadzwoni!!!!???? nie zadzwoni..

 

a to TYLKO terapeuta, któremu chciałam sie wyzalic...

pewnie jakbym zadzwonila i zapytaa, czy mozemy sie dzisiaj spotkac ( oczywiscie prywatny gabinet) usłyszałabym, to na którą godzinę, pani aniu..? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lakuda, zrobilabym tak, jak pisze Korba i to bez zastanowienia. Nawet nie pytalabym dlaczego nie dotrzymuje slowa, moze zdarzylo mu sie zapomniec? Wszak to tez czlowiek... Powiedzialabym, ze mial zadzwonic dzisiaj, ale poniewaz sie nie odzywa, to ja dzwonie z pytaniem kiedy i na jaka godzine mam sie u niego zjawic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz za pozno, fakt... To rano po wstaniu dajesz :mrgreen:

 

A ja nigdy bym sie nie niepokoila:) Ludzie zapominaja o roznych rzeczach, bywa...Moze mial z 11 takich tel. wykonac a myslal, ze 10 bo dzis spiacy caly dzien chodzi i peka mu bania, moze mu telefon do kibla wpadl i teraz wylaczony sie suszy (moja kolezanka raz tak miala :D ) Kto go tam wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×