Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Mantis, ta może jakby chociaż uszanował to że dostał bana i nie zakładał nowych kont i teraz nabijał posty , a on ma to gdzieś, bo przecież jest nietykalny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić będzie nudno bez harpagana .Wprawdzie spiknęlismy się tylko w jednym wątku to i tak trzeba mu pozolić wrócić . Jak robił jakies tam przytyki do innego usera to nie w porządku ale moze ma jakis problem lub coś . :P:P

 

 

Mantis strefą erogenną u kobiety jest szyja i uszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie jestem fanatykiem religijnym,

tak pół żartem, pół serio... a głowe bym dała - że jesteś :oops:

 

 

Wiem że nadurzywasz swoich uprawnień żeby przynajmniej w internecie być kimś bo w realnym życiu nikogo Twoje osty nie interesują. :lol:

 

no jak tak możesz... :?

z resztą nawet jakby, to ONA jest MODERATOREM i jeśli w Jej mniemaniu jest ku temu podstawa, to może , ma prawo wstawiać osty..

 

i zamiast się burzyć, skoro jesteś taki ... no tu mi aż zabrakło słowa z wrażenia, to zgłoś się na moderatora.. przecież jest nabór.. i to na "płci męskiej.. :roll: "

 

sory za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiedziałem że zakłada inne konta

2. uuu...

Nie doczytałem że nikogo nie interesuja posty paradoxy.

3. Ja wcale nie poparłem harpa. to zdanie o seksualnej przyjemności było nawiązaniem do wcześniejszej dyskusji, ale już porzucam temat bo nie będe 8 razy ludzi nawoływać...

Chyba będe kandydowac na moda skoro lakuda mówi że jest opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantis zalezy u jakiej kobiety .Np piersi też .Od samego hmmm można dostać orgazmu ... :105:

czyli przybliżam się, wzdycham "hmmm" i w odpowiedzi dostaję "oooooh"?

Z taka transmitancja się jeszcze nie spotkałem.

A na poważnie. Z cała moja synestezja nie mogę sobie tego wyobrazić, chociaż mam małe przebłyski.

Patrząc na to w ten sposób czy przez sam dotyk może dojść do "poczucia gwałtu"?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantis zalezy u jakiej kobiety .Np piersi też .Od samego hmmm można dostać orgazmu ...
Aż się boję zapytać co to takiego, to "samo hmmm".

 

Rzeczywiście, potrójny post, ale masakra. Gdybym miał różdżkę to bym coś z tym zrobił.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, możesz sobie do woli wierzyć w Boga, ale w piśmie powiedziane jest, że żaden cudzołożnik nie wejdzie do królestwa bożego, więc równie dobrze możesz przestać wierzyć, bo i tak łamiesz wszystkie zasady i czeka cię piekło kolego :shock::o:why:

 

Wiem, że robię offtop, ale po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego. NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm??? Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie. Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią. Po prostu w Boga. To nawet ma swoją specjalną nazwę: wiara bezkonfesyjna. Więc nie wypisuj bzdur.

 

Patrząc na to w ten sposób czy przez sam dotyk może dojść do "poczucia gwałtu"?

Mantis, można.

 

Dla mnie np. samo dotykanie kogoś - np, ramię z ramieniem, jeśli to chłopak, który mi się podoba i jestem w nim zakochana, no i warunki są sprzyjające (np. upał w lecie w autobusie PKS którym jedziemy na wakacje pod namiot) - jest bardzo przyjemne. I to nie po prostu, ale erotycznie przyjemne. Na pewno to bardzo indywidualna sprawa, ale mam koleżanki, które mają podobnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że robię offtop, ale po prostu mnie krew zalewa jak widzę coś takiego. NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm??? Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie. Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią. Po prostu w Boga. To nawet ma swoją specjalną nazwę: wiara bezkonfesyjna. Więc nie wypisuj bzdur.

Nigdy jeszcze nie słyszałem o czymś takim. Co racja to racja. Ja np mam swoją własną wiarę, ale nie ma w niej raju jak u chrześcijan, więc mnie to nie rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga soulfly89, przykro mi to mówić, ale niestety nie masz żadnego dobrego powodu, żeby cię "krew zalewała", szczególnie jeśli chodzi o to, co napisałem. Nie wiem skąd ta reakcja.

NoOneLivesForever czy Twoim zdaniem wiara w Boga = katolicyzm???
Nie :roll:
Jeśli tak to masz bardzo ograniczone myślenie.
Nie mam :roll:
Nawet nie wiesz ilu ludzi wierzy w Boga nie powiązanego z żadną religią.
Wiem :roll:
Więc nie wypisuj bzdur.
Nie wypisuję bzdur. ;)

 

Mój komentarz był skierowany do Harpagana, którego czytam już od jakiegoś czasu i wiem, jakie są jego poglądy religijne. Harpagan z jednej strony pisze, że mocno wierzy w Boga, że jest Katolikiem, a z drugiej że chodzi na prostytutki (WTF) :shock: Żeby było mało, to w dyskusjach o homo cały czas pisał, że to coś złego, że grzech, że niemoralne, to mu napisałem kiedyś, że według Biblii!... i Kościoła, to to co robi jest takim samym grzechem, jak gdyby był homo i tak czy owak, piekło mu się należy gratis. Teraz tylko przypomniałem, żeby się za bardzo nie cieszył ;p

 

Dla mnie np. samo dotykanie kogoś - np, ramię z ramieniem, jeśli to chłopak, który mi się podoba i jestem w nim zakochana, no i warunki są sprzyjające (np. upał w lecie w autobusie PKS którym jedziemy na wakacje pod namiot) - jest bardzo przyjemne. I to nie po prostu, ale erotycznie przyjemne. Na pewno to bardzo indywidualna sprawa, ale mam koleżanki, które mają podobnie

 

Co do stref erogennych, to ja mam aż idiotycznie wrażliwe plecy. Znam dziewczynę, która ma szalenie wrażliwe dłonie, oraz taką, która uwielbia smyranie pod kolanem.
To na pewno grzech, bo człowiek nie został stworzony, żeby odczuwać przyjemność erotyczną przez smyranie ramieniem, czy pod kolanem :lol::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga soulfly89, przykro mi to mówić, ale niestety nie masz żadnego dobrego powodu, żeby cię "krew zalewała", szczególnie jeśli chodzi o to, co napisałem. Nie wiem skąd ta reakcja.

 

Stąd, że jesteś złośliwy. Nie przyszło Ci do głowy, żeby swoje uwagi co do harpagana pisać mu na pw? A w ogóle po co mu to piszesz skoro już nie jest na forum? Na forum sporo osób lubi sobie żartować z religii, ok, ze wszystkiego trzeba czasem pożartować, ale razi mnie, jeśli ktoś to robi w taki prostacki, chamski sposób. Dla mnie nie było jasne, że odnosisz się do harpagana. Za to jak widać nie lubisz go i masz z tym jakiś problem.

 

To na pewno grzech, bo człowiek nie został stworzony, żeby odczuwać przyjemność erotyczną przez smyranie ramieniem, czy pod kolanem :lol::nono:

 

No cóż, skoro tak twierdzisz... to lepiej idź się wyspowiadaj że czytasz takie grzeszne forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że został wyrzucony, bo to było tego samego dnia.

Stąd, że jesteś złośliwy.

Może trochę, chociaż złośliwy to złe słowo.

Nie przyszło Ci do głowy, żeby swoje uwagi co do harpagana pisać mu na pw?
Szczerze mówiąc nie przyszło tym razem. Zapamiętam na przyszłość.
Na forum sporo osób lubi sobie żartować z religii, ok, ze wszystkiego trzeba czasem pożartować, ale razi mnie, jeśli ktoś to robi w taki prostacki, chamski sposób.
To nie był żart z religii, ja się nie śmiałem z religii tylko z tego, że harpagan wciąż podkreśla swoją wiarę jednocześnie twierdząc jacy to homo są grzeszni, a samemu korzysta z usług pań do towarzystwa, dla mnie to co najmniej dziwne, rozumiem gdyby w takim wypadku nie pouczał innych co jest właściwe, a co nie, dlatego przypomniałem mu o piekle, zastanawiałem się, jak się z tego wytłumaczy (wiem, że to powinno pójść na pw, mój błąd), może forma brzmiała trochę agresywnie, nie miałem takich intencji, już tak niestety mam, że często piszę żartem, co mnie bawi, a innych jak widać denerwuje.
Dla mnie nie było jasne, że odnosisz się do harpagana. Za to jak widać nie lubisz go i masz z tym jakiś problem.
Wręcz przeciwnie, lubię go, nic do niego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×