Skocz do zawartości
Nerwica.com

WF na studiach?


Sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wiedzieć czy to jakiś wymysł psycholi co prowadzą tą szkołę (to szkoła prywatna - z mojego doświadczenia wynika, że zwykle właściciele takich szkół mają jakieś popieprzone poczucie misji) czy to jest jakiś nakaz z góry który obowiązuje na wszystkich uczelniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie. U mnie jest podobnie - w godzinach szczytu jedzie się tam nawet 1,5 godz. z miejsca, gdzie są w większości zajęcia.

2. Nie.

3. WTF?!? Z drugiej strony lepszy egzamin teoretyczny niż zrób fikołka w tył i przód a potem przebiegnij 100 m w 10 sek.

Pytanie dodatkowe: nie!

Dla mnie WF na studiach jest czymś totalnie od czapy, ale nie słyszałam, żeby u mnie były jakieś większe problemy ze zwolnieniem (poza tym, że musisz mieć zwolnienie od lekarza określonej specjalizacji - jeśli pójdziesz z kartką od audiologa, który mi kiedyś dawał zwolnienia to sory, ale trzeba jeszcze iść do lekarza studenckiego, który przejrzy historię choroby). Z tego co wiem, to zajęcia WFu są z reguły bezstresowe, chociaż w dużej częsci zależy to od nauczyciela. I jestem na uczelni państwowej, ale chyba też czują misję zrobienia z nas sportowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam w-f na pierwszym semestrze. też studiuję prywatnie. wypożyczaliśmy salę i siłownie w sąsiadującej z nami szkole. jak ktoś chciał grać w kosza, siatę czy co tam, to zostawał z opiekunem tam i grali.. jak ktoś nie chciał to na siłownie, byle nie odpierdalać samowolki tj nie wypuścić się gdzieś do knajpy na piwo or smth :mrgreen: nie ważne czy ktoś zadawał sobie trud zdobywania zwolnienia lekarskiego czy nie - do ćwiczeń facet nigdy nas nie zmuszał, ale wymagał posiadania stroju, nawet nie trzeba się było w niego przebierać jak się nie ćwiczyło, ale odnotowywał sobie czy ktoś nosi czy nie :roll: i potem z tego i z obecności wystawiał zaliczenie, nie na ocenę, wpisywał po prostu zal. i po problemie, a jak ktoś nie chodził i pojawiał się dopiero na wpisach, to i tak dało się z nim dogadać i zaliczał.. paranoja żeby na studiach jeszcze prywatnych robili z czymś takim problemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na studiach wybiera się dyscypliny na zajęciach sportowych. Co kto lubi. Dla sprawnych inaczej też są zajęcia tzw. rozciągające, które nie forsują jakakolwiek ta ułomność by nie była.

Przejście 3 kilometrów z pełnym ekwipunkiem (zeszyty, termos, woda, buty, spodnie) forsuje. Na tyle, że jak człowiek nie ma dobrej kondycji, to wysiada nawet przy ping-pongu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, ja byłam chyba najgorszą zawodniczką.. a jak trafiłam w piach, to KONIEC

ze 30 uderzeń na samo wyjście :P

 

ale że ocena jest za obecności, to miałam 5

po raz pierwszy z resztą w życiu, miałam 5 z w-fu..

 

 

u Was chyba też na obecności..a nie osiągnięcia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio mnie obchodzi ocena z WFu. Najważniejsze jest, żeby się dobrze czuć a cały ten wysiłek związany z chodzeniem tam i ćwiczeniem sprawia, że każdego dnia czuję się coraz gorzej.

Wczoraj pojechałem na egzamin taksówką, ale wracać musiałem na piechotę. Masakra :cry: .

Najgorsze jest to, że muszę tam dzisiaj znów jechać a w ogóle nie mam siły :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej źle wspominam wf na studiach, miałem wtedy ciężki okres, żeby tam wytrzymać brałem często po 2-3 apapy, choć to niewiele dawało, ale przynajmniej trafiałem rakietką w piłkę. Nie było to przyjemne, w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×