Skocz do zawartości
Nerwica.com

Awaria, błędy


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Prusak, szkoda, że zmieniasz konto, bo polubiliśmy Cię taką jaka jesteś, a teraz już Cie nie będzie, przynajmniej nasza świadomość o Tobie będzie nikła :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prusak, a nie możesz poprosić o wykasowanie konkretnych postów gdzie niby wywlekłaś jakieś osobiste sprawy, żeby nie było po nich śladu?

tak jest łatwiej niż kasować czy banować konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo znowu wywlekłam sprawy prywatne a miałam już tego nie robić. Chcę tu spędzać wolny czas, bo lubię to forum, ale chcę zachować pewnego rodzaju prywatność, a że jestem paplą to czasami nie potrafię ugryźć się w język i żałuję, że za bardzo się uzewnętrzniłam ;)

 

Jesli chodzi o to, co mi pisalas, to z mojej strony tak, czy inaczej geba na klodke :D

Ludzie, stracilam meza !!! :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, czy ja mam omamy albo nie wiem co przez gorączkę czy nie rozumiem czegoś czy o co chodzi? czy Korba została detektywem jak to marzyła :D

 

 

 

This forum is protected.

 

15 minut temu

 

Korba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w okolicach godziny 1:00 pojawił się problem w naszym datacenter (dzięki Monika za sms). Początkowo szukałem problemów bezpośrednio w naszej maszynie po wczorajszej chwilowej awarii okazało się, że problem leżał w innym miejscu.

W chwili obecnej wszystko powinno działać poprawnie.

Przepraszam za kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpowiedział , na mój post w temacie Sztuczny Uśmiech , bo nie mogę odczytać . No , chyba ,że moderator znowu coś przeniósł do tematu, który nikt nie czyta . No , ludzie się starają coś napisać , a tu moderator temat zabiera i chowa go , w takie miejsce , gdzie nikt nie znajdzie .Sprawia wam to frajdę ,że ludzi dręczycie .Pozwólcie , by temat był tam ,gdzie ktoś go umieścił . Był temat o snach , komu to przeszkadzało , kiedy był w dziale o natręctwach , ktoś zabrał go i przeniósł to inne zaburzenia , po co .Komu to przeszkadza . Forum działa , oczywiście od strony technicznej fatalnie .A szkoda , bo to super miejsce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu codziennie rano jest ten sam problem. Czyżby parametry serwera się wykładały na bazie danych? Może warto zrobić automatyczny reboot np. o 2 w nocy celem zwolnienia zasobów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam, wkurza mnie to jednak, bo pierwsze co robię rano po prysznicu to siadam do kawy, włączam kompa i zaglądam na forum.

Ja to samo i zawsze zawiedziony jestem "500-tką". Też tak miałem u siebie kiedyś - baza danych a raczej zapytania (źle zoptymalizowane) pożerały zasoby, aż się wieszało wszystko. Albo naprawa softu (najlepiej zmiana z tego "monstrum" na coś lżejszego) albo automatyczny reboot w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×