Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, ja jak tylko słyszę o jakiejś krzywdzie w wiadomościach to przełączam. nie jestem w stanie. a ostatnio sporo tego było. i tak coś tam słyszałam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie ogladam.. kiedyś na animal planet widziałam akcję straży dla zwierząt, jak przewożono owce na rzeź..

no, zasadniczo miały ciasno i nie miały co pić, ale i tak ryczałam jak bóbr..

od tamtej pory nie oglądam takich rzeczy..

póki nie będę weterynarzem nie jestem w stanie temu zaradzić..

 

działałam też w straży dla zwierząt w łodzi, ale to raczkowało,i tylko składki były wysokie ( chyba na ciasteczka i kawę dla samorządu)

więc zrezygnowałam a za samowolkę dali mi kilka tyś kary do zapłaty - jeśli chcę do nich wrócić..

więc niech się ugryzą nie powiem gdzie..

 

tak... chcę być weterynarzem..

tylko jak :bezradny::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie znosze takich rzeczy ogladac i natychmiast zbiera mi sie na placz, choc generalnie jakos strasznie lzawa jak na kobiete nie jestem.

Dominika lacze sie w bolu okresowym :twisted: Wzielam juz w ciagu dnia ketonale, nurofeny z kodeina i pyralgine i nadal boli... Przez to wszystko nie wiem, czy nadal mam goraczke, czy tylko zostala sztucznie zbita na tych wszystkich lekach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nurofen z kodeina, powszechnie dostepny:) Malo tu kodeiny ale zawsze wzmaga dzialanie przeciwbolowe nurofenu. Za to sa tez srodki z kodeina BEZ RECEPTY, ktorymi sie mozna juz porzadnie zacpac, po przekroczeniu zalecanej dawki. Nawet posiadam takowy srodek w domu, ale biore w celach innych, niz cpanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no masakra..niech to się już skończy ... :evil:

 

lakuda_reaktywacja, ja też bym strasznie chciała wetem być...ale ja to w ogóle nie mam szans. musiałabym zdać maturę z chemii. co jest NIEMOŻLIWE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie znosze takich rzeczy ogladac i natychmiast zbiera mi sie na placz, choc generalnie jakos strasznie lzawa jak na kobiete nie jestem.

Dominika lacze sie w bolu okresowym :twisted: Wzielam juz w ciagu dnia ketonale, nurofeny z kodeina i pyralgine i nadal boli... Przez to wszystko nie wiem, czy nadal mam goraczke, czy tylko zostala sztucznie zbita na tych wszystkich lekach :evil:

 

Ja osoboście polecam Antidol (kodeina+paracetamol) :105: Nadaje się zarówno do ćpania jak i na wszelkie bóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepsze sa inne srodki z kodeina ale nie bede reklamowac :D W celach innych, niz zdrowotne (kaszel) wzielam tylko raz z ciekawosci, ale jakos nie dzialalo, choc sporo przesadzilam z dawka... Stwierdzilam, ze widac na mnie slabo dziala i zaniechalam... Zreszta na mnie wszystko slabo dziala, nawet alkohol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie środki z kodeiną. Nie ma nic lepszego niż Talvosilen Forte (30 mg kody). Nie rekreacyjnego :P Sorry ale musiałem to napisać :P

Chyba, że czysta, ale to na różowe recki. Praktycznie nie do zdobycia jeśli nie ma się raka płuc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×