Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc wszystkim !


pawelek nie dam sie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja sprzatam sprzatam sprzatam układam ciuchy wycieram kurze wszystko zeby tylko nie myslec o tym cholerstwie az sie wszystcy dziwia bo tak normalnie to trzeba mnie zaganiac ...kiedys tez starałam sie czytac ksiazki ale niestety nie moglam sie skupic na tym co czytam wiec to odpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co Wam przynosi ulge ? Co pomaga zapomniec/zwalczac chorobe ? Wiem ze kazdy jest inny .. ale jesli na jednego dziala , to jest nadzieja ze komus rowniez pomoze.

 

Pozdrawiam

Pawel

 

rozmowy z przyjaciółmi jak za dawnych dobrych lat (jak gdyby nigdy nic...) .. wedrówki po górach, ale takie aż język wychodzi na wierzch ze zmeczenia fizycznego.. praca, intensywna praca (ale nie zawsze)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprzatam sprzatam sprzatam układam ciuchy wycieram kurze wszystko zeby tylko nie myslec o tym cholerstwie az sie wszystcy dziwia bo tak normalnie to trzeba mnie zaganiac

 

mam to samo!

udzielam się wszedzie i sprzątam !!!!!

ale to tylko w tej sytuacji jak mam atak.

 

normalnie na codzień to mnie nie zaciągniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to działa tak ,jak bym chciała wszystkie ( wyrzuty sumienia mam) swoje zaległe sprawy w domu uporządkowac, ( oczywiśnie nie dokumenty!!! tam to ja nic wtedy nie kojarzę) wyglądam jak robot domowy, i proszę się wtedy do mnie nie odzywac !!!!!

bo jestem agresywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×