Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę coś jeszcze dopisać.

Poszłam do sąsiadki na kawę a skończyło się przyjęciem herbacianym taki "babski piątek".

Wyobraźcie sobie na 10m2 8 osób w tym: 4, 8, 11, 15-latkę, mnie, 2 dorosłe kobiety i babcie. Do tego w tle Mini-Mini, dźwięk zabawkowej gitary elektrycznej, krzyki dziewczynek i szczekanie pieska :pirate: Było naprawdę miło, ale nadal głowa mi pęka od tego hałasu.

 

Ech, dzisiaj miałam naprawdę fajny dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Po mojej ostatniej "czarnej dziurze",szukałam tu pomocy-uzyskałam wsparcie za co jestem niezmiernie wdzięczna.Obiecałam sobie,że będę tu częściej zaglądać.Więc jestem-robię coś dla siebie-zgodnie z obietnicą:)

 

Moja dzisiejsza mała radość (wbrew temu,że dzień nie był najlepszy) Rozmowa smsowa z przyjaciółką.

 

ja:(...) nie pozostaje mi nic innego jak walczyć dalej,zagłębiać się we wszystkie zakamarki mojego śmiesznego umysłu.Kiedyś musi nadejść spokój-daje sobie czas do 30tki,może będę wolna...jeżeli nie dam rady wydłużę czas do 35 roku życia...i tak dalej:)

 

B: (...)dajmy sobie czas do 60tki ,pamiętaj jesteśmy takie same,co za tym idzie po 60tce bedziemy sobie stukać w ściane w zakładzie zamkniętym,co będzie oznaczało "czas na herbatkę"...:D:D:D Jeżeli jesteś w szarej d...e ,zrób miejsce-posiedzę tam z Tobą. JESTEŚ NORMALNYM ŚWIREM -jak kolwiek to brzmi:)

 

Pozdrawiam Was cieplutko... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki kwestia wyobraźni ;) ;) ;) , jak pracowałam jeszcze w niezbyt szczytnym zawodzie (prostytutka), do którego przyznałam się na forum i od wypowiedzi w z nim związanym temacie zaczęła się moja "kariera" na forum, to klientom mówiłam, że rekreacyjnie przebywam w danym mieście - zwiedzam (jak pracowałam w Bielsku-Białej to uprawiałam turystykę górską ;) zdobywałam szczyty, albo raczej byłam przewodnikiem w ich zdobywaniu) i się rekreuje ( rekreacja w jakim kontekście ujęta, chyba nie muszę tłumaczyć ;))) przecież to też była jakaś forma ruchu ;))) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby, jestem pod wrażeniem Twojej odwagi ,nie wszyscy potrafili by przyznać się do takiej przeszłości .

Mam nadzieje ,że ta otwartość i odwaga pomaga Ci ,w codziennym życiu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Shelby zdanego egzaminu!

Ja dzisiaj do rzeczy, które sprawiły mi przyjemność zaliczę to, że dalej jestem na dawce tylko 37,5 i się jakoś trzymam;), fakt, że przyjadą znajomi na chwilę popołudniu i to, że chociaż na 20 minut zmusiłam się do nauki... Wiem, brzmi to śmiesznie, ale myślałam, że nie będę w stanie się pouczyć nawet 5 minut- a przeżyłam już 20 i mam nadzieję na kolejne dzisiaj;) Poza tym nieciekawie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że istnieje coś takiego jak portale społecznościowe, że nie usunęłam z żadnego (nk, fb) konta, chociaż wielokrotnie miałam ochotę i przede wszystkim i po pierwsze, że są jeszcze LUDZIE na tym świecie.. właśnie, za pośrednictwem naszej-klasy, dowiedziałam się, że zgubiłam legitymacje.. wracałam z uczelni, nie zwróciłam uwagi jak mi się wysunęła z torby... ktoś znalazł, napisał gdzie i kiedy mogę odebrać - przetrzepałam torbę - fakt :? .. zgubiłam... w zeszłym roku zgubiłam w autobusie bilet miesięczny i jeszcze tego samego wieczora, ktoś mi napisał, że znalazł, zostawił nr telefonu, żebym, zadzwoniła i ustaliła kiedy mogę odebrać... teraz już kurna wiem - trzymać konto na nk i fb, choćby się waliło i paliło ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×