Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mogę dobre dobre! :P

co to za różnica czy ładny czy brzydki! :P

NoOneLivesForever, też mam wory pod oczami ale moja M. załatwiła mi fajny kremik pod oczy i wory powoli znikają :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero rozwiązanie, może też tak powinienem, nie będę miał kompleksów :D:D tylko jeden zombie na ulicy, a dwa na raz, to chyba lekka przesada, już teraz ludzie łypią chyłkiem z pod ukosa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero rozwiązanie, może też tak powinienem, nie będę miał kompleksów :D:D tylko jeden zombie na ulicy, a dwa na raz, to chyba lekka przesada, już teraz ludzie łypią chyłkiem z pod ukosa :smile:

 

A ja myślę, że taka para mogłaby rozpierdolić kosmos 8) Co tam ludzie! :D

Coś jak dwójka bohaterów z filmu Tima Burtona!

 

Eh, a ja bym chętnie wystawiła buźkę do słońca, wyspała się i zaczęła jeść żelazo, ale nie mam czasu na to wszystko. A jak już mam czas to jestem na imprezie albo snuję się po domu w piżamie i potem wyglądam jeszcze gorzej. Masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę drastyczny ale chuj mnie strzela jak takie coś czytam.

CN powiem ci, że umiejętność dostrzegania własnych wad, jest cechą ludzi wartościowych, jednak twój problem polega na tym, że nadgorliwość do ruchania nie wiedzie.

Tak, jesteś brzydki. Ale rzeźbić jest w czym.

Tak, masz problemy. Nad problemami można popracować.

To nie wygląd ani problematyczność skreśla cię z puli genowej, ale twoje podejście do tego.

Nie będę cię próbował zmotywować do czegokolwiek, ale twoja wartość nie wzrośnie dopóki samoocena nie poderwie się z podłogi.

 

A tak, korzystając z ogólnej wesołości, zapytam raz jeszcze

Ponoć całe ciało kobiety jest jedną wielką sferą erogenną.

Ja też potrafię odczuwać przyjemność z dotyku ale jest to po prostu przyjemność, jak przy jedzeniu pizzy, czy lodów.

Jak to u was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mantis

Dobrze Mantis mu mówisz, dobrze. Trzeba nim potrząsnąć, jak po dobroci nie chce.

 

Nie jestem kobietą, ale to może być prawda, czytałem blog dziewczyny, która pisała, że bardzo podnieca ją głaskanie po dłoni (wtf? :smile: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mantis

 

Nie jestem kobietą, ale to może być prawda, czytałem blog dziewczyny, która pisała, że bardzo podnieca ją głaskanie po dłoni (wtf? :smile: ).

 

:mrgreen: Uwielbiam, jak ktoś pieści moje dłonie. Zwłaszcza całuje jej wnętrze albo nadgarstek, tu gdzie mierzy się puls :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, Ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego?

Pytanie było o strefy erogenne kobiety, a nie co Ty lubisz komu wylizywać. :roll:

MOJE OSTATNIE UPOMNIENIE.

Powtarzałam już NIE RAZ że to nie jest forum o tematyce związanej z seksem a TEMAT NIE JEST O UPODOBANIACH SEKSUALNYCH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, harpagan83 lubi jak się mu całuje waginę? :lol::lol::lol::lol::lol: doprawdy ciekawe.

tak wynika z Twojego postu, bo nadal widzę tu problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego :lol:

 

-- 07 lut 2011, 18:27 --

 

Pytanie było o strefy erogenne kobiety, a nie co Ty lubisz komu wylizywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec moją strefą erogenną jest główka mojego penisa oraz moje jaja, usta i szyja. Sam zwracam uwagę na Cipkę, konkretnie łechtaczkę, usta i stopy kobiet, oraz na pośladki i kakaowe oczko :mrgreen:. Nie mogę zapomnieć o piersiach a w szczególności o sutkach :P:P:P, uszy i szyja też jest strefą w której pojawia sie żar tropików hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ależ Ty jesteś zabawny i fajny, wprost bije od Ciebie duma z samego siebie. uśmiałam się. poszukaj sobie proponuję forum erotycznego i tam rozmawiaj o tym jak lubisz wylizywać cipkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×