Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

''Tylko dwie rzeczy są nieskończone- wszechświat i ludzka głupota'...

 

Muszę zrobić do szkoły pracę, która polega na zrobieniu sobie zdjęcia przy zabytkach. Więc trzeba biegać po mieście. A więc szykuję się godzinę, wychodzę na dwór (zadowolona że wreszcie znalazłam czas i troszkę motywacji aby to zrobić) a tam... leje jak z cebra! :evil: Oczywiście wróciłam się do domu, bo jak tu chodzić po mieście i robić zdjęcia jak tak leje... Jestem na siebie wściekła bo oczywiście przerosło moje IQ aby wyjrzeć za okno czy pada... Wszystko przez ten blond na głowie ;)

Teraz obiad i ruszam w miasto, mam trochę spraw do załatwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spałam do 16.30. obudziłam się, czując się śmieciowo, jestem otępiała i jakby.. no taka dziwna...

ale mam jakąś wenę do drobnych porządków, prania, robienia drobnych przemeblowań, zmian.

ładuję w siebie różne herbaty i soki, aby wynagrodzić sobie wczorajsze maltretowanie.

tak mi siebie szkoda i jednocześnie wcale nie...

dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wzielam gripex, bo juz zwalala mnie z nog ta goraczka i czuje sie jak nowo narodzona :D Gdyby nie rozsadek, moglabym nawet na disco isc :D

 

-- So lut 05, 2011 9:02 pm --

 

Spakowałam się, jutro o 10.50 wbijam do pociągu i wyruszam na ferie :) Jakoś się spinam...nie lubię jeździć sama pociągami...nawet w środku dnia... :bezradny:

 

Ja tez nie przepadam sama... Szczegolnie nie moge zniesc stojacego pociagu (jak i stojacego autobusu/samochodu) ale jakos daje rade:D Ty tez dasz, a gdzie jedziesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie wstaję o 7.50.

dziś wszystko mnie napitala. wiem, że jak się położę z powrotem do łóżka to prześpię cały dzień.

 

dlaczego Ania skasowała konto?? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,wczoraj wieczorem wszystko brała do siebie .

Pisałem smsa i ona w nim wyczytywała rzeczy których nie napisałem ...i tak w kółko.

Mam nadzieje ,że jak się wyśpi to jej przejdzie .

Ma kolizje leków przeciwbólowych z antydepresantami i od kilku dni (od czasu dentysty) nie bierze antydepresantów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×