Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

marcja, Ma szansę i to wielkie :mrgreen: duuuuuużo czasu! do godziny nawet czasami albo dłużej :D

dominika92, Nie no przytulam się i rozmawiam w miarę możlwości 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Nie wiem... po prostu nauczyłem się panować nad osiąganiem orgazmu :twisted:

no i najważniejsze: Moja partnerka jest zadowolona i przy niej po prostu wiem ,że jest jej dobrze i staram się dać z siebie wszystko... :yeah:

a z zasypianiem jest tak ,że zdarzy się mi zasnąć ale często też rozmawiam i się przytulam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, nie prawda... napisałem ,że często zasypiam ale też czasami gadamy...

nie kłam :nono:

 

-- 03 lut 2011, 19:16 --

 

Ja wezmę co chcę i on może iść spać
:?::?::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, ale jest WIELE podobienstw, szczegolnie jesli chodzi o postawowe potrzeby. Z ta tylko roznica, ze czlowiek udaje sam przed soba, ze jemu dotyk potrzebny nie jest ( jak zreszta napisal Krzyskiek) zas zwierzeta niczego nie udaja.

Po co miałby udawać, że coś deko obrzydliwego nie jest mu potrzebne?

 

Zwierzęta są po prostu bezmyślnymi zbiorami instynktów, nie da się ich porównywać do ludzi, którzy są głównie bytami intelektualnymi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierzęta są po prostu bezmyślnymi zbiorami instynktów, nie da się ich porównywać do ludzi, którzy są głównie bytami intelektualnymi.

 

Przytulanie lub trzymanie kogos za reke jest obrzydliwe??? Jesli tak, to nie mam wiecej pytan :D

Jest raczej nieprzyjemne. Ciało ma wysoką temperaturę, skórę, często o gumowatej konsystencji i kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, bez przesady, rozmowa o orgazmach a technika minet to trochę inna sprawa :)

 

Sorrow, obawiam się że trochę nie ten temat ;) spokojnie nikt nie umniejsza inteligencji człowieka. ale to nie znaczy że zwierzęta są bezmyślne. koniec ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×