Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

a może wydzielić Ci te posty do osobnego wątku w dziale "poznajmy się" ?

 

 

pytanie mam.

ile mieliście najwięcej orgazmów podczas 1 stosunku? :twisted:

 

Niestety tylko jeden, ale w serii stosunków to już więcej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he mi się udało tylko 2 razy ;) a ile kto z moich partnerek miało to nie wiem bo się nie pytam 8)

paradoksy, no to ogrom skoro aż tyle :twisted: aż dziw bierze,że podołałaś temu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

Swoja droga przypomnialo mi sie, ze to chyba Ty sie kiedys wyklocales w watku: "Pytania do admina" za co przyznano Ci ostrzezenie, wiec chyba z tym podkulaniem ogona to nie do konca prawda :)

 

A bo u mnie bardzo rożnie z tym bywa, w zależności od środowiska. W domu na przykład, wśród 'swoich', nie mam oporów przed wyrażaniem gniewu, i forsowaniem swojego zdania. W sumie, kiedyś bardzo intensywnie się wykłócałem.

Na forum, jak na forum. Jesienią trochę mnie chandra naszła, wskutek czego od Panny Modliszki otrzymałem razu pewnego jakże zaszczytne miano jednego z dwóch głównych prowodyrów zamieszek i prowokacji :>

 

A w warunkach pozadomowych i pozaforumowych, nieraz bywa, że mam wielkie opory przed wyrażaniem gniewu w sposób werbalny. Wstydzę się, zatyka mnie. Mam na tym punkcie kilka pokręconych kompleksów, kiedyś o tym pisałem nawet. Pracuję nad tym, ale... Ciężko jest.

 

(...) i jeszcze na początku naszego związku jak już wieść się rozniosła bo to Bodzentyn, małe miasto (...)

 

O proszę, Twój chłopak z Bodzentyna jest? Chodziłem tam do liceum, może go znam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, czytałam kiedyś że jesteś z Bodzentyna :mrgreen: pokazałam fotkę mówi że z widzenia kojarzy, jego mama też jest tam polonistką :))

 

znaczy się że jesteś czy tam że chodziłeś, nie pamiętam już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, byłam i u faceta i u kobity... najpierw bałam się u faceta, ale szczerze mówiąc nie widzę różnicy na dzień dzisiejszy. po prostu zależy czy jest dobrym ginekologiem, czy nie, płeć nie ma nic do tego wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu?

 

Uwazam, ze dotyk jest bardzo potrzebny, jesli chodzi o prawidlowe funkcjonowanie psychiki... Jakby nawet odniesc sprawe braku dotyku do udomowionych zwierzat, to niedotykane przez nikogo okazy albo dziczeja, albo wrecz przeciwnie - do wszystkich z uporem sie lasza, praszac o pieszczote...

Ludzie nie są zwierzętami domowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lakuda, plec ginekologa jest mi obojetna. Czesciej bylam u kobiet ale to przypadek.

 

Paradoksy, orgazm mialam max. 1 podczas jednego stosunku. Jak na poczatkujaca, faktycznie wymiatasz ze swoimi trzema :D

Natomiast faktycznie od razu po stosunku gotowa jestem na kolejny, kobiety maja fajniej pod tym wzgledem :D Nie rozumiem dlaczego wielu facetow idzie wtedy spac :D

 

Sorrow, ale jest WIELE podobienstw, szczegolnie jesli chodzi o postawowe potrzeby. Z ta tylko roznica, ze czlowiek udaje sam przed soba, ze jemu dotyk potrzebny nie jest ( jak zreszta napisal Krzyskiek) zas zwierzeta niczego nie udaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Wiesz jak to męczy? :P

wiesz ile wysiłku trzeba żeby stanął ile krwi schodzi do członka ;)

he he to faktycznie okrutnie męczy ale podejrzewam ,że jakbym się zebrał w siły to bym dał rady poraz drugi :D

jak mnie moja M. wymęczy to dziewczyno...

:105:

coś pięknego po prostu mam dość i nawet jakbym był wyspany to od razu zasypiam! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja,

coś pięknego po prostu mam dość i nawet jakbym był wyspany to od razu zasypiam! :twisted:

 

A wiecie jak mnie to wkurza?! :mrgreen: ja tu się chcę przytulić a tu już nie zdążę nic powiedzieć a on śpi :roll::mrgreen: i pozostaje mi jedynie wsłuchanie się w jego chrapanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×