Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, Asiu mój nastrój balansuje od dobrego po histerię i powstrzymywanie łez.

 

Asiu, to ta głupia pora roku, a Ty jeszcze masz osłabiony organizm.

Mój siostrzeniec wczoraj przyjechał potwornie przeziębiony i ja też od rana kicham i mam katar.

Witaminy, czosnek, imbir i wygrzewaj się. Będzie dobrze, Słoneczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ale ja mam typowe objawy grypy, to nie jest przeziębienie!!! :why: Biorę witaminy, jem czosnek, imbir, piję herbatki ziołowe, syrop wykrztuśny, a czuję się coraz gorzej dzień po dniu. :( kurde, po co P. mi o tym pisał, do głowy by mi nie przyszło, że mogę mieć nie zwykłą grypę tylko świńską, a teraz się zadręczam i boję się, że umrę zanim zobaczę moją terapeutkę. :hide: Boże, ja normalnie dziś zwariuję!!!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień spędziłam w szkole i zaliczyłam przedmiot który wlekłam już dłuuugo, wreszcie mi się udało, yeah :yeah:

 

Asia- idz do rodzinnego najlepiej, wg mnie masz zwykłą grypę ale warto sprawdzić, po co masz się denerwować.

Dominika- jak się sprawy mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na terapii. Jesteśmy w punkcie kulminacyjnym. Biorąc pod uwagę nadchodzące wydarzenie - rozwód rodziców, można uznać, że najbliższe miesiące będą dla mnie albo wyjściem na prostą albo kryzysem życia.

Grunt to nie brać na siebie odpowiedzialności za decyzje innych, zwłaszcza ojca, a robię to nagminnie.

 

Nadal nie znam konkretnej daty mojej wyprowadzki i siedzę jak na szpilkach, bo na dodatek nie wiem od którego w tym miesiącu pracuję. Na pewno nie od jutra, bo już by zadzwonili, więc szykuje się kolejny dzień lenistwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, dzięki, jak jutro mi nie będzie lepiej to w piątek się wybiorę... Właśnie mnie chora współlokatorka pocieszyła, że ta świńska grypa nie jest aż taka straszna, że to tylko nakręcanie ludzi, bo na powikłania po grypie umiera co roku mnóstwo ludzi, a jakoś nikt o tym nie mówi. :twisted: Po prostu żadnej grypy nie wolno przeziębić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, ja niedawno mialem 40 st. goraczki. po tygodniu w domu przeszlo. wiec Tobie napewno tez sie polepszy :)

a w przychodni dostalem tylko jakis Akatar i tabletki na kaszel, ktore g... dawaly :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, dzięki za takie słowa. :D

 

-- 02 lut 2011, 17:40 --

 

_asia_, ja niedawno mialem 40 st. goraczki. po tygodniu w domu przeszlo. wiec Tobie napewno tez sie polepszy :)

a w przychodni dostalem tylko jakis Akatar i tabletki na kaszel, ktore g... dawaly :P

jacas, dzięki, uspokoiłeś mnie... czyli trzeba leżeć w cieple... i mam nadzieję, że do poniedziałku mi przejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Bo taka jest prawda... media narobiły

afery i teraz wszyscy się boją :zonk::zonk::zonk:

a to ,że ludzie umierają to prawda!

Ale nie od ŚG tylko on powikłań i np. jak ktoś miał słabą wątrobę czy serce ;)

wtedy można się przekręcić ale świńska grypa to bujda na resorach :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skręciłam kostkę, siedzę w domu, nudzi mi się. Mimo deklaracji kilku najbliższych osób, żadne z nich mnie nie odwiedziło. Czy ja jestem taka straszna? Chciałam tylko z kimś porozmawiać, poprosić, żeby mi np pomogli, kupić coś itp, ale nie. Gówno. Nie mam chyba przyjaciół. Co za beznadzieja. Chcę się uchlać, znowu, jak co dzień i wypłakać, albo iść na imprezę i zapomnieć, ale nie, bo nie mam takiej możliwości. Prześpię całe 2 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swinska grypa to nie bujda([powstal inny szczep niz grypa sezonowa), za to bujda jest pandemia tej grypy i jej groznosc, na grype sezonowa tez umieraja ludzie i stosunkowo duzo czesciej niz na swinska, a wymyslily ja nie media tylko koncerny farmaceutyczne

na szybkiego taki filmik znalazlem

[videoyoutube=nF9z1DF3q74][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałam i musiałam użerać się z dwoma psami robiącymi demolkę w mieszkaniu, oczywiście co chwila zaglądając czy nie napisał.

w końcu przyjechał po mnie. porozmawialiśmy. jest ok. dodatkowo umawia się z kolega który ma go rzekomo opierdolić. przy mnie z nim pisał więc wierzę. stara się. może będzie dobrze. kryzys minie. oby. bo za tydzień rocznica.

a teraz przytulaśnie.. :105: idę go zaciągnąć pod kołdrę i trzeba coś obejrzeć :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Nie wkręcaj sobie zadnej świńskiej grypki, nie jest wcale groźniejsza od zwykłej -musisz tylko leżeć, wypoczywać i leczyć się domowymi sposobami. :)

 

Mój dzień całkiem w miarę, poradziłam sobie w pracy z lekko stresująca sytuacją 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×