Skocz do zawartości
Nerwica.com

wiara a seks


DanceWithTheWind

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to oczywiste, zbytnia rozwiazłosć seksualna prowadzi do Erotomani, albo Nerwicy.

 

Wiec jednak zbytnia ? A do czego prowadzi zbyt mała aktywność seksualna ( na przykładzie osoby nie mającej sakramentu małżeństwa .Której Bóg zabrania seksu )?

 

Harp mamy tu jednego użytkownika na "A" ktory jest dobrym przykładem do czego prowadzi frustracja z powodu braku normalnego życia seksualnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oczywiste, zbytnia rozwiazłosć seksualna prowadzi do Erotomani, albo Nerwicy.

Zaprawdę powiadam Wam :

Dla mnie to oczywiste, picie soku pomarańczowego prowadzi do opryszczki.

 

no tak to było do przewidzenia widać że juz koleżanka jest zmęczona pisaniem ze mną i nie jest w stanie podać konkretnego argumentu :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie to oczywiste, zbytnia rozwiazłosć seksualna prowadzi do Erotomani, albo Nerwicy.

 

 

To czemu ja mam nerwice ??? :D Taka grzeczna przeciez jestem, jednemu tylko dawalam dupy! :D Moze to przez masturbacje (nawet na pewno!!! Fakt, ze pierwszy atak nerwicy mialam sporo przed pojawieniem sie jakiegokolwiek myslenia o seksie i masturbacji, o niczym przeciez nie swiadczy! :D;) ) Albo w poprzednim wcieleniu bylam z zawodu dziwka, albo puszczalam sie na prawo i lewo z ludzmi obojga plci - sama juz nie wiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jednak zbytnia ? A do czego prowadzi zbyt mała aktywność seksualna

LitrMaślanki, do tego samego co zbytnia, tyle że w mniejszym stopniu.

 

harpagan83, i jestem pod wrażeniem tego ,że skutecznie unikasz kłótni (pisze szczerze)

 

Po prostu chciałem sobie udowodnic ze to nie ja jestem ich agresorem /dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ja mam nerwice ??? Taka grzeczna przeciez jestem, jednemu tylko dawalam dupy! Moze to przez masturbacje (nawet na pewno!!! Fakt, ze pierwszy atak nerwicy mialam sporo przed pojawieniem sie jakiegokolwiek myslenia o seksie i masturbacji,

 

marcja, bo przyczyn nerwicy jest wiele, tak jak rodzajów nerwicy też jest wiele. Między innymi nerwica seksualna. ;)

 

-- 01 lut 2011, 20:24 --

 

Panna_Modliszka, moje głupoty sa potwierdzone. I nie to ze jestem nie reformowalny po prostu nie jesteście dla mnie żadnym autorytetem ;) , wypowiadacie sie jak każdy użytkownik tego forum, macie światopogląd który wam najbardziej pasuje, ok, ale Twoje wypowiedzi z całym szacunkiem nie sa dla mnieniczym wartosciowym, ponieważ nie jesteś naukowcem, i nie prowadzisz badań na temat spraw i zjawisk o których piszesz na forum :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ja mam nerwice ??? Taka grzeczna przeciez jestem, jednemu tylko dawalam dupy! Moze to przez masturbacje (nawet na pewno!!! Fakt, ze pierwszy atak nerwicy mialam sporo przed pojawieniem sie jakiegokolwiek myslenia o seksie i masturbacji,

 

marcja, bo przyczyn nerwicy jest wiele, tak jak rodzajów nerwicy też jest wiele. Między innymi nerwica seksualna. ;)

 

-- 01 lut 2011, 20:24 --

 

Panna_Modliszka, moje głupoty sa potwierdzone. I nie to ze jestem nie reformowalny po prostu nie jesteście dla mnie żadnym autorytetem ;) , wypowiadacie sie jak każdy użytkownik tego forum, macie światopogląd który wam najbardziej pasuje, ok, ale Twoje wypowiedzi z całym szacunkiem nie sa dla mnieniczym wartosciowym, ponieważ nie jesteś naukowcem, i nie prowadzisz badań na temat spraw i zjawisk o których piszesz na forum :smile:

 

No jak to Ty o takie rzeczy pytasz ,przecież sam pisałeś ze nadmiar seksu powoduje nerwice wiec skoro o tym wiedziałes wtedy to dlaczego teraz pytasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ale zdajesz sobie sprawę,że nerwica seksualna to chociażby zaburzenia sfery seksualnej? Gdzie tu mowa o zbyt dużej ilości seksu?

Panna_Modliszka, no tak ale te zaburzenia sfery seksualnej skądś sie pojawiają i mogą mieć różne przyczyny.

Ta nerwica może się pojawić długo przed współżyciem i inicjacją seksualną, bądź po 10 latach praktyk seksualnych. Nadmiar partnerów seksualnych może prowadzić do nerwicy np w taki sposób, zbyt mocne udowadnianie swojej męskości, nie radzenie sobie z durzą ilością partnerek i niemożliwością ich zaspokojenia. Może wpłynąć na nerwicę seksualną jakaś nie miła przygoda z jednym z przygodnych partnerów, który np podważy nasza męskość bądź kobiecość.

Tak ja wcześniej pisałem droga Modliszko przyczyn i rodzajów nerwic może być wiele, faktem natomiast jest to że nie każdy musi popaść w nerwicę na skutek bujnego życia seksualnego.

Tak jak nie każdy erotoman musi zarazić sie chorobą weneryczną, te sprawy zależą od wielu czynników: szczęścia, genetyki, predyspozycji psychicznych, a także wiedzy i doświadczenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagan,nie ma w zasadzie takiego rodzaju nerwicy. Nerwica moze powodowac leki przed seksem - z roznych przyczyn, moze tez wywolywac zaburzenia wzwodu czy wytrysku, anorgazmie itp. Ale nie musi. Istnieja tez zaburzenia lekowe na tle seksualnym niezalezne od nerwicy, wynikajace np. z osmieszenia przez bylego partnera/partnerke itp. Liczba partnerow nic tu nie ma do rzeczy, chyba, ze kazdy partner wysmiewal np. male cycki czy wacka, co raczej nie jest prawdopodobne ;)

 

Czym mialaby objawiac sie nerwica seksualna wg. Ciebie? I dlaczego duza ilosc parterow mialaby ja wyzwalac? Od jakiej liczby partnerow czlowiek wg. Ciebie moze wpedzic sie w nerwice? Czy np. po stosunkach z 5 partnerami czlowiek zaczyna wyszukiwac w google objawy chorob jakie u siebie podejrzewa ( w zasadzie najpowszechniejszy "objaw" nerwicy) czy tez musi byc 10 takich partnerow? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmall Gammat, w końcu Jezus też był facetem i chciał sobie poużywać :D

Paradoxy-czekam na ostrą interwencję!

Przecież ona obraża imię drogie dla wierzących-a o czym pisze regulamin?

Mniejszości religijne to też protestanci na przykład.

 

 

Wiesz czym jest żart? Ten cały temat to jeden wielki żart. W każdym poście można znaleźć nieprawdziwe informacje, które są jedną wielką ironią. W samym tym temacie mogę pokazać kilkanaście nieprawdziwych informacji. Taka sama jest moja - nieprawdziwa informacja jako ironia. Może zadziała. Więc wybacz - skoro nie znasz się na żartach :roll:

 

Ciesz się,że nie "zażartowałaś" sobie z wiary muzułmanów-już byłabyś krótsza o główkę.

 

Z uczuć ludzi wierzących żartować nie wolno.Ale w sumie u kogo ja sie domagam taktu i delikatności...

Jesteś cyniczna,tyle.I to smutne,bo nie jesteś w tym stanie odkryć miłości.

 

A facetami gardzisz głęboko,prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagan,nie ma w zasadzie takiego rodzaju nerwicy. Nerwica moze powodowac leki przed seksem - z roznych przyczyn, moze tez wywolywac zaburzenia wzwodu czy wytrysku, anorgazmie itp. Ale nie musi. Istnieja tez zaburzenia lekowe na tle seksualnym niezalezne od nerwicy, wynikajace np. z osmieszenia przez bylego partnera/partnerke itp. Liczba partnerow nic tu nie ma do rzeczy, chyba, ze kazdy partner wysmiewal np. male cycki czy wacka, co raczej nie jest prawdopodobne ;)

 

Czym mialaby objawiac sie nerwica seksualna wg. Ciebie? I dlaczego duza ilosc parterow mialaby ja wyzwalac? Od jakiej liczby partnerow czlowiek wg. Ciebie moze wpedzic sie w nerwice? Czy np. po stosunkach z 5 partnerami czlowiek zaczyna wyszukiwac w google objawy chorob jakie u siebie podejrzewa ( w zasadzie najpowszechniejszy "objaw" nerwicy) czy tez musi byc 10 takich partnerow? :D

 

http://abcnerwica.pl/tagi/nerwica-seksualna-objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taaaa... bo strona internetowa to b. wiarygodne źródło

zaraz stworzę swoją: "jedzenie chleba powoduje choroby weneryczne oraz oczopląs skórny" :lol:

 

nie jestem agresorem, zadałam Ci normalne KONKRETNE pytanie, na które nie potrafisz odpowiedzieć i brak Ci argumentów... nie będę z Tobą gadać, noż zajebista riposta :lol:

 

-- 01 lut 2011, 19:53 --

 

A Ty, Ahmall Gammat, uważaj na to co piszesz. Radzę się zastanowić przed wciśnięciem "wyślij".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagan otworzylam to i nie widze tam nic nt. nerwicy seksualnej, procz tytulu. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy zle wkleiles link...Widze tam za to artykul o nerwicy ogolnie... Skonczylam psychologie i zapewniam Cie, ze odrebnej jednostki chorobowej "nerwica seksualna" obecnie sie nie uzywa.

 

W ogole odchodzi sie od pojecia "nerwica" na rzecz nazwy "zaburzenia lekowe", "obsesyjno kompulsywne" itp. A w necie znajdziesz wiele informacji o roznych rodzajach nerwic, np. o nerwicy serca. Ale takiego rodzaju nerwicy tez tak naprawde nie ma, mimo,ze nerwica objawy sercowe, jak najbardziej moze dawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że Ci wszyscy zatwardziali katole nie słuchali księdza w kościele i nie wiedzą że Biblia jest jedną wielką metaforą i przypowiastką, a wiadomo że w takiej bajeczce nikt nie będzie pisac o seksie przedmałżeńskim...

 

Słuchaj Paradoxy a weż Ty i doucz się na temat Biblii dobra? Bo popisujesz się tutaj totalnym nieuctwem.

Weż poczytaj sobie,Pismo Świete nie gryzie. Biblia posługuje się oczywiście równierz przypowiesciami, ale opowiada też o realnych historycznych miejscach i realnych ludziach.

Najpierw trzeba znać temat ,aby się wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to zupelnie nie wiem czemu Harpagan dal ten art. Ale niestety "nawial" z placu boju, wiec chyba sie juz nie dowiem :D

 

 

Fajnie to nazywasz " Plac boju" :lol: dla mnie to tylko forum ja tu żadnych bojów nie toczę ale jedna moderatorka wyładowuje sobie swoje frustracje i mysli że jest niczym Joanna Dark :lol: .

Tak więc nie nawiałem z tego forum tylko mam oprócz tego jeszcze inne sprawy do załatwienia.

A Co do " nerwicy seksualnej" to faktycznie nie ma konkretnie takiej nerwicy, Są po prostu zaburzenia seksualne wywołane nerwicą, np suchość pochwy, brak erekcji, przedwczesny wytrysk itp.

Ale przyczynom takiego stanu rzeczy może być na prawdę wiele czynników między innymi hardkorowy i styl życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka dobrze,ale czy autor uprzedza czytetników,że ta książka to przypowiastka i metafora? Nie.

A zdaje się że,co do Pisma Św,to Paradoxy nam tu cos takiego sugeruje,że ono jest jedną wielką metaforą i przypowiastką-tak napisała.

Ona by chciała po prostu,żeby tak było,wielu ludzi tej Księgi się po prostu boi.

Czy taki np Całun Turyński jest przedmiotem z bajki?

 

aree1987 i w HIV-a pewnie też?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×