Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, przeszkadza mi to, ale co mam zrobić? Zmiana haseł nie pomoże. Fakt, przejechał się na mnie i to nie raz, ale to nie powód, aby tak mnie traktować i w nic nie wierzyć.

 

paradoksy, nie wiem po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem czy nie mam zespołu serotoninowego :bezradny: Biorę anafranil to jest TPLD od wczoraj zwiększoną dawkę... i trochę się zaniepokoiłem bo ostatnio dośc często uprawiałem sex a to podobno wydziela serotonine... a jak się wymiesza TPLD z serotoniną to podobno może dojśc do zespołu serotoninowego :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset, Czytam ,że on Cię trochę źle traktuję...

ale jak chcesz to znosić i się męczyć... :?

ja też się tak męczyłem przez długi czas ale w końcu powiedziałem dość i już walczył nie będę i przestałem...

jestem z siebie dumny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, nie zdradziłam go, ale on to chyba odbiera w inny sposób niż ja. Stworzył sobie własną wersję i tego się trzyma.

No widzisz sunset-"stworzył sobie własną wersję"- po co? jak myślisz? bo ja myślę, że po to , żeby mieć za co się czepiać, wyżywać,mieć Cię w garści, móc Cię bezkarnie kontrolować i trzymać na smyczy. Mimo, że jak piszesz prawda jest inna od jego stworzonej wersji. Skoro teraz tworzy własne wersje wydarzeń i nie wierzy Tobie, to co będzie później. Albo porozmawiaj z nim , żeby zmienił nastawienie i zaczął leczyć chore postępowanie albo uciekaj jak najdalej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a. Wydałam dziś kupę kasy na naprawę samochodu, myślałam, że będę już mogła bezpiecznie nim jeździć, a tu się okazało, że jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia... Niby można jeździć i nic się stać nie powinno, ale i tak mam już czarne scenariusze przed oczami, a na nowy zdecydowanie mnie nie stać :hide: Ciągle się psuje to gówno :!:

 

Dziś będę znała dokładną datę, od kiedy moje mieszkanko będzie wolne :yeah: Już się nie mogę doczekać. Może wreszcie znajdę miejsce, gdzie będę czuła się w pełni bezpiecznie i swobodnie. Z moją pensją będę żyć BARDZO skromnie, ale może chociaż w końcu spokojnie :105:

 

-- 01 lut 2011, 15:40 --

 

gdzies gdzie skoncza za mnie moje zycie

 

oj, bo się zdenerwuję :nono: Mam przyjechać i wyprostować ścieżki Twojemu facetowi? :comone: Daleko nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełen nieszczęśliwych splotów wydarzeń,aż się boję co jeszcze mnie czeka

oby się szybko skończył

czuję brak zrozumienia i akceptacji od wczoraj albo i wcześniej

 

-- 01 lut 2011, 15:46 --

 

a podobno luty to najgorszy miesiąc według badań,więc u mnie się zaczęło i to od pierwszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, przykro mi się robi, jak to czytam, bo ciężko mi zaakceptować, że facet może tak źle traktować dziewczynę...

Na dodatek wiedząc, że i tak nie masz lekko i z pewnością bardzo przeżywasz tę sytuację. Gdyby tylko on wpał mi w ręce :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, "moim zdaniem nie robie nic złego... rozumiem i akceptuje Twoje zdanie, ale to nie znaczy ze mam sie do niego stosować i prosze Cie żebyć zrobiła tak samo"

ręce mi już opadają... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:( i to jest największy problem..

eh..

dobra nie zanudzam was ludzie.

 

co do dzisiejszego dnia..na pewno nie bedzie udany. cos czuje ze spedze caly w lozku. opuchniete oczy juz mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×