Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

To najgorszy antydepresant jaki brałem. Porównywanie serty do anafranilu to jak maluch do mercedesu. Wolę mercedesa, tym bardziej, że ten je darmowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kasiu, cieszę się, że sprawy idą w dobrym kierunku. Ja jestem na fluoksetynie od paru dni (bo miałem przerwę-myślałem, że lek nie działa :P) i dziś odczułem poprawę nastroju, ale nie tylko - takżę poprawę energii, koncentracji i pamięci - a to ciekawe. Daję jej czas na rozkręcenie się - nie zapeszajmy ale może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie. Szukam, rozsylam CV, spotkania w sprawie roboty. Teraz jebane prawko muszę zdawać ponownie, więc mam zajęcie ;)

 

-- 01 lut 2011, 18:22 --

 

Marek77, dobrze płatnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że ta zima teraz jest i wahania powoduję. Ale dobra wiadomośc jest taka że jak ktoś się ustabilizuję w zimie to nie straszne mu będzie już nic..p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×