Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robicie? kim jesteście


davina

Rekomendowane odpowiedzi

davina witaj w klubie :smile:

Nie wstydzę sie tego,mam swoje obowiązki ,które kocham.To moje życie.

Wiesz?Ale czasem ....hmmm,bo jak syn był malutki -ok...ale teraz coraz starszy i myslę o pracy>>>ale....... :cry: ta cholerna Pani N niepozwala.

Nie odnosisz czasem wrażenia że to też może by przyczyną nerwicy?Cztery ścany...itp...Nie tylko to oczywiście,ale jednak......

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, u mnie jest to samo :?

Po wychowawczym zwolnili mnie z pracy i tak sobie siedzę w domu już ponad 5 lat. Z jednej strony to jest dobre, bo dziecko potrzebuje matki w tych pierwszych latach najbardziej i ja nie żałuję ani jednej chwili spędzonej w domu, ale z drugiej strony chciałoby się czasem wyjść między ludzi. I ja właśnie zaczynam to robić. Przez internet poznałam faceta, który jest menadzerem w nowej polskiej firmie perfumeryjnej, spotkałam się z nim razem z moja kuzynką i zaczęłyśmy pracować :D

Mamy startery ze 100 próbkami i sprzedajemy po znajomych :D, wprowadzamy do firmy nowe osoby i jest super.

Gusiu Ty mieszkasz niedaleko, więc jeśli chciałabyś coś więcej się o tym dowiedziec, to pisz do mnie śmiało. Zarobek jest dużo większy, niż w avonie, czy oriflamie. Mi się udało w ciągu miesiąca sprzedać około 50 sztuk perfum :D są to zapachy alternatywne do oryginałów i co najważniejsze są tanie, bo flakonik kosztuje 30 zł, a nie 300 :shock:

Jeżeli ktoś chciałby się tym zająć to naprawde polecam, bo to chyba nie jest trudne, ani stresujące zajęcie, nie ma żadnych norm, ile sprzedam, tyle zarobie, nie sprzedam, nie zarobie ;)

Ufff sie rozgadałam :D jak macie pytania, to piszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję. Ale moja praca jest do d.... Głównie siedzę na Forum i przeglądam Wasze posty. W przyszłym roku rozejrzę się za nową pracą. Córunia w przedszkolu. Mąż za granicą - standard. Nie pamiętam kiedy byłam na jakiejś imprezie, wieczory spędzam przed telewizorem. Nawet nie mam w domu kompa bo jak byliśmy w dołku to musieliśmy sprzedać.

To chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc Kraków, miesiąc Wiedeń. Taki chory schemat.. Kiedy jestem w Krakowie zajmuję się synem i ogólnie domem. Ponieważ sama wychowuję dziecko - sama też dbam o finanse. Stąd Wiedeń. Tam pracuję na sporych obrotach..i nie mam czasu nawet na to forum ;) Mam nadzieję, że w niedługim czasie zdarzy się cud i znajdę pracę w Polsce spełniającą moje oczekiwania.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję matematykę, 4 dni w tygodniu zajęcia, ale często opuszczam :roll: , prawie codziennie korepetycji udzielam (czasami dojeżdżam do "klienta", czasami u mnie w domku), codziennie widzę się z moim facetem (oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami), poza tym mam dwa pieski, lubię się nimi opiekowac - wyjśc na spacer, pobawic się, nakarmic. To tyle, nic specjalnego w sumie...

Pozdrowionka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja siedze w domu i dostaje swira, glownie zajmuje sie wychodzeniem z psem i udawaniem, ze pisze prace magisterska..moim marzeniem byloby miec dziecko i kochajaca osobe obok, zazdroszcze wam...jakos wydaje mi sie, ze dla mnie bylby to szczyt szczescia...juz zwatpilam w mozliwosc stworzenia trwalego zwiazku, jak dotad "depresyjna" osobowosc skutecznie wystrasza wszystkich mezczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"depresyjna" osobowosc skutecznie wystrasza wszystkich mezczyzn

Nie wszystkich, uwierz, tylko tych tchórzliwych i niewartych zaangażowania. Jeszcze znajdziesz ;)

Ja nie siędzę w domu jakoś wyjątkowo dużo, a i tak mnie cholerstwo (nerwica) dopadło, więc chyba nie w tym leży przyczyna, to raczej skutek :x

Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technik ekonomista, z nikim nie utrzymuję kontaktu - jestem całkowicie sam, studiuję zarządzanie firmą europejską. Po zajęciach najczęściej siedzę w domu na necie albo krążę po sklepach. Mam wielkią nadzieję, że pożyję jeszcze chociaż te kilka lat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja biegam sobie po pietrach taka moja praca tu liscik polecony dorecze , tu kaske czasem wyplace , a na pozegnanie kielki od jakiegos kundelka zobacze , a tak napowaznie czasami nam dos mojej pracy ale tylko cvzasami :smile:

 

hej

A więc to prawda że psy nie znoszą listonoszy? Ja jestem psiarą i trudno mi w to uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imprezy nie chodze bo chyba za stara na to jestem

 

Nie wyobrażam sobie jak ktoś kto pisze na tym forum, ma depresję lub nerwicę byłby w stanie chodzić na imprezy? Gdyby jednak chodził to znaczy, że źle tu trafił. Poza tym to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm. Mam nerwicę a jednak czasem chodzę na imprezy. Ludzie mają różne lęki. Nie wszyscy boją się wychodzić z domu. Nie wszyscy boją się ludzi. U mnie lęki dotyczą braku poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jestem wśród ludzi to czuję się bardzo dobrze. I nie uważam że źle trafiłam.

A Ty z tego co zauważyłam nie wyobrażasz sobie wielu rzeczy.

I co o stracie czasu może wiedzieć osoba która nic nie robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam depresję,a na imprezy chodzę często i muszę powiedzieć,że bardzo mi to pomaga.Czas spędzony z ludźmi których uwielbiam,daje mi energię na cały tydzień.To najlepszy antydepresant za wszystkich.Jeśli to jest wg Ciebie czas stracony,to nie wiem ,co nim nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×