Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyście zajrzeli do prawidłowego tematu to byście wiedzieli co i jak :P

awaria-b-dy-t26129.html

Jak klikam na nick, to nie pojawia mi się w odpowiedzi, tylko przeskakuje na profil tej osoby.

to na później :mrgreen:

 

Spokojnie, była awaria, nasz admin 48h na nogach był, dajcie mu odespać, on też nerwowy ;) naprawi niedługo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki nietypowy problem.

gdy piszę pw do pewnej osoby - a tak się składa, że jest to ktoś, z kim najwięcej koresponduję, tekst w oknie wiadomości pojawia się z dużym opóźnieniem w stosunku do czasu w którym stukam w klawisze. dosłownie piszę 2 zdania, a potem czekam 2 minuty aż tekst pojawi się w oknie :shock:

nie dzieje się tak w przypadku innych pw ani postów na forum i jest to naprawdę bardzo irytujące.

 

pomocy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

Czasem i ja tak mam ,wtedy robię więcej miejsca na partycji C i defragmentuje dysk .

No ale może Ty nie masz takiego bałaganu jak ja w kompie ,może coś po stronie forum się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jeżeli chodzi o wysyłanie czy ładowanie strony to mogła by być wina forum. W tym przypadku jeżeli strona jest już załadowana to nie ma związku z działaniem forum. Problem musi leżeć w linii klawiatura->system->przeglądarka. Czy w tych wiadomościach dużo jest zagnieżdżonych cytatów? być może ilość tekstu w formularzu zamula Ci przeglądarkę. Spróbuj zobaczyć, czy jak wykasujesz cały tekst z formularza też się tak dzieje i/lub czy jak napiszesz wiadomość np. w notatniku a później ją skopiujesz do formularza czy też jest taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwieram temat z linku i mam np

1..65.66.67.68.69.70 ( chodzi o indeks stron ) i wczytuje mi nie 70 ale 67 stronę . To jakiś błąd ?

Już kilka razy dziś tak było w rożnych tematach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, funkcja selektywnych cytatów obecnie znajduje się pod oknem szybkiej odpowiedzi.

Cytowanie selektywne

 

-- 02 lut 2011, 16:36 --

 

twieram temat z linku i mam np

1..65.66.67.68.69.70 ( chodzi o indeks stron ) i wczytuje mi nie 70 ale 67 stronę . To jakiś błąd ?

Tzn klikając na 70 stronę pokazuje się 67?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł aby utworzyć nowy dział "Psychoterapia", w którym byłyby wątki dotyczące terapii. Aktualnie są one porozrzucane po innych działach. Jakby nie było, terapia jest jedną z podstawowych form leczenia, a obecna struktura forum ją dezawuuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×