Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Coś te bóle głowy mi nie chcą przejść... Dodatkowo ~2 tygodnie temu będąc na dyskotece trochę zaszalałem i wdałem się w bójkę w której głowa parę razy gwałtownie odskoczyła. Od tej pory bóle są trochę mocniejsze. Częstotliwość się nie zmieniła. Zmieniło się jedynie nasilenie tych łupnięć przy usypianiu/budzeniu się lub gwałtownych zmianach pozycji. Oczywiście dusza hipochondryka wkręca sobie już lekki wstrząs mózgu co niekoniecznie jest prawdopodobne (oprócz bólów głowy i lekkich zaburzeń równowagi, które bywały wcześniej) nie mam innych objawów takich jak np. nasilenie lęków, nudności czy zaburzeń pamięci i/lub mowy.

Czy to możliwe, żeby paroksetyna (rexetin) po ~2 miesiącach przyjmowania dawała jeszcze takie objawy? :/ Z libido nadal jest kiepsko (chociaż lepiej niż na początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow_no , Kurde a jak tam w ogole bylo u Ciebie z leczeniem, w sensie jak, usredniajac reagowales na leki ?

 

Nerwica lękowa zazwyczaj dosyc dobrze reaguje na leczenie nawet w monoterapii SSRI, wiec mysle, ze na tak dobrym leku jak Seroxat powinienes miec juz wyrazna poprawe.

 

Brales wszystkie SSRI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te bóle głowy mi nie chcą przejść... Dodatkowo ~2 tygodnie temu będąc na dyskotece trochę zaszalałem i wdałem się w bójkę w której głowa parę razy gwałtownie odskoczyła. Od tej pory bóle są trochę mocniejsze. Częstotliwość się nie zmieniła. Zmieniło się jedynie nasilenie tych łupnięć przy usypianiu/budzeniu się lub gwałtownych zmianach pozycji. Oczywiście dusza hipochondryka wkręca sobie już lekki wstrząs mózgu co niekoniecznie jest prawdopodobne (oprócz bólów głowy i lekkich zaburzeń równowagi, które bywały wcześniej) nie mam innych objawów takich jak np. nasilenie lęków, nudności czy zaburzeń pamięci i/lub mowy.

Czy to możliwe, żeby paroksetyna (rexetin) po ~2 miesiącach przyjmowania dawała jeszcze takie objawy? :/ Z libido nadal jest kiepsko (chociaż lepiej niż na początku).

 

 

Ten temat szczegołowo przebadalem i z tego co pisza na internecie to własnie przy paroksetynie czestotliwosc występowania bólow głowy jest bardzo duża. Wynika to prawdopodobnie ze zwiększenia napięci mięsni tylu glowy oraz szyjii ( takie sa teorie). Dodam ,że też mam bardzo nasilone bóle i zawroty głowy a paroksetyne biore juz ponad 4 miechy( wytrzymam jeszcze z 4 bo nie ma innego leku ktory dzialalby tak stabilizujaca). Zapomnialbym...U niektorych paroksetyna likwidowala wieloletnie migrenowe bóle głowy juz po 2 tygodniach od przyjecia pierwszej dawki. Różne to bywa. Spróbuj shadow jakis cwiczen rozluzniajacych kark i barki czy tez jakis masazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow_no , Kurde a jak tam w ogole bylo u Ciebie z leczeniem, w sensie jak, usredniajac reagowales na leki ?

Jeżeli chodzi o grupę SSRI to brałem Seronil (nic nie pomagało) i Asentra/Asertin (pomogło dość znacznie za pierwszym razem, po nawrocie już nie dawało żadnych efektów).

Po Paroksetynie widzę poprawę ale nie jakoś bardzo znaczącą.

Ten temat szczegołowo przebadalem i z tego co pisza na internecie to własnie przy paroksetynie czestotliwosc występowania bólow głowy jest bardzo duża. Wynika to prawdopodobnie ze zwiększenia napięci mięsni tylu glowy oraz szyjii ( takie sa teorie). Dodam ,że też mam bardzo nasilone bóle i zawroty głowy a paroksetyne biore juz ponad 4 miechy( wytrzymam jeszcze z 4 bo nie ma innego leku ktory dzialalby tak stabilizujaca).

W zasadzie to non stop mam spięte mięśnie w okolicach barków i szyi więc potwierdzało by to Twoją teorię. Dziwi mnie właśnie to, że dawniej ból głowy pojawiał się raz na parę miesięcy (nie licząc kaca :) ). Możesz napisać czy u Ciebie ból głowy jest ciągły czy zależny od pozycji w jakiej się znajdujesz/ruchów jakie wykonujesz? Siedząc np. teraz przed komputerem nie odczuwam tego objawów ale niemal zawsze jak wstanę gwałtownie z fotela to pojawia się taki tępy ból w okolicach czubka głowy.

W poniedziałek mam wizytę u lekarza więc porozmawiam z nim o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na milosc, alez jestem pijany ! ale postaram sie cos napisac....

 

Hmmm czyli seronil out....

 

Seroxat to naprawde dobry lek, chyba najlepszy ssri, daj mu szanse. Ewentualnie moze trzeva zwiekszyc dawke o 10 mg ??

 

Przy nl na paro efekty powinny byc spektalularne.

 

Jak nie zadziala adekwatnie to zostaje Fluwoksamina albo Escitalopram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona20, zerknij na tematy:

depresja-a-tabletki-antykoncepcyjne-t14638.html

antydepresanty-a-pigu-ki-antykoncepcyjne-t17057.html

 

***

 

Co do Rexetinu, od jutra zaczynam go przyjmować, póki co dawka wprowadzająca 10mg + xanax 0,5mg. Po około pół roku bez tabletek postanowiłem wrócić do leczenia no i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Przede wszystkim leczę się na nerwicę lękową.

 

 

chłopie po co Ty się tak trujesz??? antydepresant owszem pomaga sie usmiechnąć ale zostaw benzo uzaleznisz sie tylko od tego gówna,

problemy z orgazmem ???? Twoja panna musi być zadowolona - serio wiesz ilu chłopa b chciało dluuugo dluuugo zanim skoncza - a ile kobiet tych chlopa by chciało ))))

Paroxetyna jest dosyc dobrym lekiem , ogolnie ssri sa ok, ja biore juz od ponad roku i powiem ze znormalnialem - owszem zdarzaja sie male nawroty ale trzeba je zwyczajnie przeczekac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×