Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.


Angie89

Rekomendowane odpowiedzi

No to u mnie tranxene (10mg) ostatnio zadziałał z odbicia... taka jazda była. Jakoś specjalnie źle się nie czułem, żeby go brać, ale chciałem się dobrze i solidnie wyspać odłączając trochę mózg. I to była jedna z najgorszych nocy (lęki, pieczenie rąk, itd.).

 

Pytanie - dlaczego tak zadziałał skoro wcześniej zawsze był "tabletką szczęścia"?

Czyżby tranx działał tylko w sytuacjach kryzysowych - jak jest dobrze, to działa z odbicia?

 

Teraz na dobry sen biorę doraźnie tylko 10mg mianseryny.

Generalnie od ponad 2 miesięcy nie biorę żadnych prochów - tylko mianserynę jak potrzebuję pilnie iść spać, bo od rana "zajob".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?

 

-- 30 sty 2011, 17:56 --

 

Haha. Człowieku, z Twoich mądrych porad wnioskuje, że słynny Rohypnol jest słabszy od Clonów. A Clony są na równi z Xanaxem. O masakra.

Najpierw się dokształć trochę, a później udzielaj swoich mądrych rad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doksztalcac sie ? Hmmm zawsze trzeba, natomiast z tych rownowaznikow korzystaja lekarze, wiec...po drugie Roz moze byc w dajen dawce slabszy, bo nie wiem ile wynosi ilosc mg w tablecie...

 

Aczkolwiek to sa tylko rownowazniki, wiec nie okazuja pelnej jakosci dzialania, bo przeciez Clon jest bardziej sedujacy niz Xanax, zreszta i tak roznie dzialaja rozne leki na dane osoby.

 

Swoja droga co ty sie tak rzucasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z Roberem i Rafqiem, czyli osobami, ktore biora benzo regularnie i maja porownanie Clona i Xanaxu.

 

Zreszta moj lekarz tez mowi, ze Clon dziala troche silniej niz Alpro.

 

Nie mam teraz leksykonu medycznego, ale mozna to sprawdzic, jak jestes juz taki agreswyny w tym pedzie po wiedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wlasnie rozmawialem ze swoim lekarzem (tak czy siak mialem dzwonic) i spytalem sie czy Lex jest mocniejszy od Tranx.

 

I tak jest mocniejszy. Nawet podal mi te rownowazniki.

 

Natomiast Twoja reakcja na lek mogla byc rozna, bo wiadomo jak to jest.

 

ps. bralem Tranxene , max 10 mg, zero dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tegoroczną maturzystką. do matury 2 miesiące, do wkucia mnostwo materialu z historii, a ja nie moge sie na niczym skupic, wszystko mnie rozprasza, drazni. zaczynam sie uczyc i 5 minut pozniej hałas w pokoju obok potrafi doprowadzić mnie do szału. Nigdy nie byłam osobą specjalnie nerwową ale teraz chyba stres i swiadomosc malej ilosci czasu biorą górę. Potrzebuje czegos na uspokojenie, co absolutnie nie zaburzałoby mojej mojej umiejętności przyswajania materialu. Macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×