Skocz do zawartości
Nerwica.com

Awaria, błędy


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Co robimy z systemem czasowym na forum? Obecnie zdarzenia z przeszłości są widoczne w postaci np.

post napisany x minut temu

Wg. mnie jest to wygodniejsze, ale dawniej była po prostu data postu. Czy zostawić to jak jest teraz czy wracamy do starszej wersji?

Co do klikania w nicka zaraz za to się zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie wyspales, to jeszcze raz donosze, ze fajnie byloby po napisaniu posta powrocic automatycznie do watku w ktorym ten post sie pojawil, tak jak to bylo przed "awaria" :smile:

 

A z tymi minutami to chyba zalezy tez od przegladarki, bo dziwnym trafem w IE mam informacje, ze ostatni post napisany 10 minut temu, a w Mozilli, ze o godzinie tej i tej, przy czym obie informacje dotycza tego samego watku. I wole ta druga opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ze tak mozna, ale i tak przyzwyczailam sie do poprzedniej wersji, gdzie zadnego wyboru nie mialam (wroc do posta lub wroc do ostatnio przegladanej kategorii) a po prostu automatycznie wracalam do watku. Po co tyle klikac ;)

 

Ooo a teraz wrocilam od razu na glowna bez klikania! :) To tez mi sie podoba bardziej, niz te "wybory", fajno tak jest :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, co do tego wracania po napisaniu posta - mimo wszystko myślę nad zostawieniem tej opcji w obecnej postaci. Mogę skrócić czas preloadera, żeby szybciej przenosiło do ostatniego wątku (posta) ale raczej zostawię taką stronę. W gruncie rzeczy jest ona dość przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, dla mnie nie jest przydatna zupelnie, ale jak kto woli;) Ale jak to SKROCIC czas, przeciez obecnie w ogole nie przenosi do ostatniego watku, gdyby przenosilo nawet po dlugim czasie, to by bylo ok. To ja bym dala opcje: wroc do watku i wroc do ostatnio przegladanej kategorii, a nie wroc do posta i ostatnio przegladanej kategorii. I tez byloby ok wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, z jakiej przeglądarki używasz? :) Forum jest przystosowane pod przeglądarki: Opera, Chrome, Safari, Firefox i IE>6. Między innymi właśnie w nich działa opcja preloadera, która jest uruchomiona. Polega ona na tym, że po wysłaniu posta po ~3 sekundach jest przekierowanie do postu który właśnie napisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox i po 3 sekundach owszem przenosi mnie, ale na strone glowna, a nie do watku ;) Zreszta jeszcze dokladnie zobacze teraz, jak jest.

 

Teraz przenioslo mnie do watku :D Zatem wszystko gra :D Wczesniej prawdopodobnie przegladalam forum na starszym IE, dlatego moglo byc zle. Korzystam z niego na zmiane z firefox, musze go tez zatem zaktualizowac :) To sorry za zawracanie dupy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo znowu wywlekłam sprawy prywatne a miałam już tego nie robić. Chcę tu spędzać wolny czas, bo lubię to forum, ale chcę zachować pewnego rodzaju prywatność, a że jestem paplą to czasami nie potrafię ugryźć się w język i żałuję, że za bardzo się uzewnętrzniłam ;)

 

Moje pierwsze konto było po to by opisać moją historię, by znaleźć pomoc i zrozumienie. Znalazłam je tutaj i pewnie dlatego nie potrafię odejść z tego forum, mimo że u mnie jest coraz lepiej, choć w pewnych aspektach nadal rujnuję swoje życie :-|

 

Chcę by nowe konto było "czyste", wolne od moich problemów ... mogłabym o tym pisać jeszcze dłużej i podawać inne ważne dla mnie argumenty, ale komu chciałoby się to czytać ;)

 

Swoją drogą już dokonałam tego niecnego czynu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::(

 

W sumie możesz zbanować to konto... choć nigdy nie miałam bana, dziwne uczucie na samą myśl, że mogę go dostać. I pamiętam o mozliwości posiadania 3 kont w ciągu roku ;)

 

A wiadomo kiedy wróci możliwość usunięcia konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×