Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

na twardo

 

jeśli chodzi o dentystę, to czy chodzisz jak już coś zaczyna boleć, czy pilnujesz wizyt kontrolnych?

( chociaż te pytania, to raczej pod zabawę x czy y :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę po prostu na kontrole, tyle że rzadko ;)

... mój brat z kolei poszedł bo go bolał ząb i skończyło się leczeniem kanałowym (podobnie jak u Ciebie Lakuda - tyle, że u niego to koszt 350zł i przekonywanie pani dentystki by go przyjęła, bo nie chciała takiego ciężkiego przypadku).

 

Co dziś na obiad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powierzchownych kontaktów miałem masę, w miejscu w którym się obracałem (dorywcza praca, studia), aczkolwiek na głębsze znajomości się to rzadko przekładało.

 

dużo masz osób przy których "dobrze się czujesz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa rodzina, kilka dziewczyn z którymi studiowałam i mieszkałam i jeszcze ktoś :mrgreen:

... i każde dziecko o ile szybko złapiemy kontakt, bo potem miło mi w takim towarzystwie ;)

 

Miałeś kiedyś wrażenie, że codzienność która Cię otacza to film a Ty jesteś tylko obserwatorem a nie uczestnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Aczkolwiek raz, jak się zakochałem, wydawało mi się że jestem jak w filmie, normalnie historia jak z polskiej komedii romantycznej, tylko z nieco innym finałem :D

 

lubisz czas, kiedy "jesteś sama" (czas tylko dla siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :) Z natury jestem samotnikiem i lubię przebywać w pojedynkę, jestem nauczona robić wiele rzeczy sama, przypuszczam, że będę musiała się uczyć dzielenia życia z drugą osobą, bo lubię swoją samotnie :D

 

A Ty jesteś dla siebie najlepszym towarzyszem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeee - to forum to moje jedyne życie towarzyskie ;)

Z resztą zawsze mogę nacisnąć krzyżyk jeśli uznam, że już mi wystarczy kontaktów z innymi ;) Bez obaw, na żywo tez rozmawiam z ludźmi tylko tam nie ma opcji "wyłącz". Stratą czasu jest dla mnie internet ogólnie, ale z drugiej strony nie da się już bez niego żyć ;)

 

Kiedy ostatni raz odwiedziłeś rodzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo - nic, ale kiedyś, jak mieszkałam ze współlokatorką, myłyśmy razem zęby i ona wypluła " pianę z pasty" z buzi razem z krwią..

no myślałam, że rzygnę..

 

a Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×